додому благоустрій Нова тролейбусна лінія з’явиться у Тернополі

Нова тролейбусна лінія з’явиться у Тернополі

395

vlcsnap-2015-03-13-15h46m43s66Нoвa тpoлeйбycнa лiнiя, якa бyдe cпoлyчaти вyл. Бpoдiвcькy тa icнyючy тpoлeйбycнy мepeжy,  з’явитьcя y Тepнoпoлi. Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міськради.

За численними зверненнями тернополян, Тернопільська міська рада планує прокласти нову тролейбусну лінію, яка б сполучала вулицю Бродівську з іншими частинами міста. Наразі замовляють проектно-кошторисну документацію.

– На засіданні виконавчого комітету управління транспорту спільно з керівником Тернопільелектротранс отримали доручення замовити виготовлення проектно-кошторисної документації для того, щоб збудувати у Тернополі ще одну тролейбусну лінію, яка б мала сполучати вулиці Бродівську і Лук’яновича з іншими частинами міста. По попередніх підрахунках, вартість такої документації може бути 150-200 тисяч гривень. Документація повинна бути замовлена. В разі необхідності управління транспорту звернеться до сесії міськради і я думаю, що ми зможемо знайти ці кошти для виготовлення проектно-кошторисної документації, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

Будівництво нової тролейбусної лінії планують розпочати цього року.

– Оскільки ми бачимо, що зараз через підняття тарифів значно збільшилася кількість пасажирів в електротранспорті, це найбільш дешевий транспорт. Вулиці Бродівська і Лук’яновича там велика кількість житлових будинків, там немає транспортного сполучення, є можливість його зробити. Тому є така ініціатива зробити цю лінію. Планується зробити загалом три тролейбусні лінії, ця буде четвертою. Але знову ж таки ми залежні від цін, які будуть в нашій державі. тобто, якщо курс долара і ціни зупиняться на сьогоднішньому рівні, то будуть одні можливості, якщо не дай Бог підвищаться, то буде набагато важче ці роботи реалізувати, – каже Сергій Надал.

Цього ж року в Тернополі планують закупити не менше восьми тролейбусів, каже Сергій Надал.