додому Новини Нова система оповіщення: вже 50 шкіл Тернопільщини в безпеці

Нова система оповіщення: вже 50 шкіл Тернопільщини в безпеці

568
Більше 450 об’єктів Тернопільщини вже обладнали новими системними оповіщеннями в поєднанні з камерами для миттєвої реакції на небезпеку. Таку техніку планують розмістити у всіх школах та громадських закладах нашого краю. Чим саме нові оповіщення, допоможуть зменшити ризик виникнення небезпечних ситуацій – дивіться далі.
У школах та громадських закладах Тернопільщини встановлюють нові системи оповіщення в поєднанні з камерами для миттєвої реакції на небезпеку. У нашій області такими засобами пожежної небезпеки вже обладнали понад 450 об’єктів.
“При настанні необхідності чи спрацюванні засобів пожежної сигналізації, сигнал миттєво приходить на пульт поліції охорони і дану інформацію ми вже передаємо службам. Виїжджає наш наряд на місце події, а паралельно передаємо інформацію службам НС і вони вже здійснюють виїзд на місце події”, – пояснює Олексій Дзюра, заступник начальника поліції охорони в Тернопільській області.
Таку техніку планують розмістити у кожній школі області. Наразі на Тернопільщині вже 50 шкіл обладнанні новою системою оповіщенння. Поліція охорони запевняє, кожного дня працюють над тим, аби збільшити цифру встановлених протипожежних приладів.
Нова та професійна система охоронної сигналізації, містить в собі датчики, які призначені для виявлення загроз, а саме – втручання на об’єкт, розбиття скла, витоку води, задимлення. Окрім цього, є також тривожна кнопка. Саме ця система допоможе протидіяти новим небезпечним ситуаціям, адже кожного дня пожежники області здійснюють близько 30 виїздів.