додому Анонс Нова модна програма “Меланж” стартувала на TV-4

Нова модна програма “Меланж” стартувала на TV-4

455

vlcsnap-2014-12-17-12h05m44s562014 рік  запамятається для нас складними етапом у житті, та напередодні нового року так хочеться свята, хочеться потішити себе та близьких чимось приємним і забути про усі негаразди та відволіктися від проблем. На телеканалі TV-4  стартувала прем’єра програми про моду та стиль, про нові тенденції та актуальні новинки, про чутки та цікаві факти. Про все це та багато іншого – в програмі “Меланж” з Натою Бенч.

Кожна сучасна людина прагне бути модною та стильною, адже сучасний світ вимагає цього від нас, це стосується моди на одяг, взуття, макіяж, колір та стрижку волосся, аксесуари, спорт, автівки, місця відпочинку, навіть на теж саме селфі, одні скажуть, що для того щоб бути модним – потрібно бути заможним, та не усіх багатіїв назвеш іконами стилю.

Бути модним – це мистецтво, якому потрібно навчатися. З  року в рік завдяки модним порталам люди в нашій країні стали виглядати моднішими. Хоча сьогодні не модно бути модним. В моді стиль та гармонія. Допомогти віднайти свій стиль покликана програма “Меланж”.  Ви отримаєте можливість дізнатися щось нове та корисне: як підібрати вдалий гардероб для жінки, що подарувати чоловікові на Новий рік, що одягнути на перше побачення, що варто з собою взяти в медовий місяць, як відпочити в Іспанії за 100 євро, як не помилитися обираючи хутро та як підібрати зимове взуття?

Ми розвіємо міфи, дамо поради та допоможемо з вибором необхідним вам сьгодні. Корисна та пізнавальна модна програма “Меланж”.