додому Новини Нова марка про незламних

Нова марка про незламних

587

В Одесі відбулося спецпогашення поштової марки «Нескорений Південь», присвяченої прикордонникам Півдня.

Ідея створення проєкту належить відомому одеському фотохудожнику Борису Бухману, Укрпошті та прикордонникам.

«Марки присвячені нашим прикордонникам, адже саме вони з перших днів війни – і не тільки з 24 лютого, а й з 2014 року, першими вступили в бій з ворогом на державному кордоні. Прикордонники – справжні герої, які успішно виконали та виконують сотні й сотні бойових завдань. Коли я повертаюсь в Україну, а я – «виїзний» – часто їжджу за кордон проводити свої виставки, то першими мене зустрічають наші прикордонники з посмішкою на обличчі. Я дуже гордий за нашу країну. Цей поштовий випуск – присвята та прояв вдячності нашим захисникам, адже вони – нащадки козаків – гідно проходять усі випробування, які випали на долю нашої країни!», – заявив Борис Бухман.

На поштових марках відтворено образи вартових Півдня, які уособлюють мужність і незламність українського війська в боротьбі за незалежність України.

Вони символізують відважність, стійкість, безстрашність кожного Героя-прикордонника, які 24/7 стоять на варті нашої держави, їх силу та міць, а також безумовну віру в Перемогу кожного українця, – йдеться у повідомленні МВС.

За повідомленням МВС, марки будуть у продажу разом з поштовим набором: конверт та картки. Кошти, отримані з їх продажу, будуть спрямовані на потреби захисників України.