Головна благоустрій Нова котельня з’явилася на вулиці Збаразькій у Тернополі

Нова котельня з’явилася на вулиці Збаразькій у Тернополі

671

vlcsnap-2015-11-27-12h00m31s355Мешканці гуртожитків, що на вулиці Збаразька 35 та 37 цієї зими будуть з теплом. Вже кілька років, перебуваючи на балансі міліції, їх домівки взимку не опалювались. У вересні цього року за рішенням виконавчого комітету міськради гуртожитки перейшли у комунальну власність міста. Відтак на Збаразькій збудували нову котельню. Тепло у гуртожитки планують запустити вже наступного тижня.

Мешканці двох гуртожитків вулиці Збаразька, 35 та 37 цієї зими вже будуть з опаленням. Централізована система теплопостачання тут не функціонувала, стара котельна вийшла з ладу ще два роки тому. Тридцять п’ятий та тридцять сьомий будинки до цього року були на балансі міліції. У вересні рішенням виконавчого комітету міськради гуртожитки передали в комунальній власності міста. Відтак, мешканці гуртожитків нарешті зможуть приватизувати свої кімнати, відповідно отримати пільги та субсидії, кому вони належать. Крім цього для цих будинків збудували спеціальну котельню.

– Люди задоволені, бо вони відчувають, що це вже їх, що можна буде приватизувати. Хочеться подякуваати мерії, подякувати міському голові за то що за такий короткий час вдалося зробити такий великий об’єм роботи. Бачите, що вже котельня стоїть, все попідключувано, осталися дуже мілкі доробки, – розповідає голова будинкового комітету будинків на вулиці Збаразька, 35 та 37 Микола Талеймонюк.

Тепло у гуртожитки на вулиці Збаразькій, 35 та 37 обіцяють подати вже наступного тижня. Платитимуть люди за звичним для усіх тернополян тарифом за централізоване опалення.

– Люди будуть платити таким самим чином як всі споживачі за централізоване опалення. Тобто, при будівництві нового об’єкта вони відчувають тільки поділену на десять років вартість обладнання. Тобто, це буде такий самий тариф, як платять усі тернополяни. Раніше я не знаю як вони платили. А тепер буде той самий тариф. Вони не відчують збільшення чи зменшення вартості через будівництво цієї котельні. Так само як будівництво інших котелень воно розкладається по всіх наших споживачах і ділиться на десять років, а трубопроводів на 15-20 років, – каже директор КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” Андрій Чумак.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here