додому Головні Норвезька благодійна організація передала 10 автівок нашим захисникам

Норвезька благодійна організація передала 10 автівок нашим захисникам

461

Десять автомобілів для Збройних сил України передали норвезькі партнери із організації “Машини для українців”. Засновник благодійної організації – Мирон Богуцький родом із України, але вже тривалий час мешкає у Норвегії, де власне розпочав допомагати українському народу разом із друзями-норвежцями.

“Ми почали з двох машин. Перші дві машини ми хотіли купити, але прийшли до того чоловіка, до норвежця, а він подарував нам перші дві машини”, – згадує Мирон Богуцький.

“Коли почалася війна, ми всі включилися в роботу для того, щоб допомогти чим можемо. Це ви несете найголовніший тягар, цієї війни, а ми розуміємо, що ви боретеся за свою свободу, за свою незалежність. Ми наскільки можна включилися у цю допомогу і надалі будемо допомагати українському народу відстоювати свою незалежність”, – розповів Шель Рек, співзасновник громадської організації “Машини для українців”.

Іноземці говорять, що завдяки небайдужому норвезькому народу та українцям, які їм допомагають у логістиці, передавати машини для Збройних сил України вдається вчасно і у великій кількості.

“Співпрацю з цим благодійним фондом ми розпочали нещодавно, але я хочу їм подякувати тому, що вони передають чимало машин для потреб різних військових підрозділів, в тому числі для нашого 83-го батальйону, який сформований в Тернополі. Вчора вони передали спортивну форму для наших спортсменів і це лише початок співпраці”, – зазначив мер Тернополя Сергій Надал.

Окрім машин, волонтери передають медикаменти тернопільським медикам для реабілітації поранених. А також – генератори, візки і чимало інших вкрай потрібних на передовій речей. Під час передачі автівок, керівники організації нагородили подяками колег, з якими вони співпрацюють.

“Вони сьогодні є прикладом, яскравим прикладом. Норвезький народ підставив своє плече, коли нам було важко і для нас це дуже приємно, особливо враховуючи військових, які розуміють, що сьогодні нам йде допомога із цілого світу. Це приклад того, що нас не розділяють ні кордони, ні моря, ні океани”, – додав Микола Люшняк, народний депутат України, лідер “Української команди” в Тернопільській області.

Наразі представники норвезької організації за період повномасштабної війни передали 100 автівок для потреб Збройних сил України.