додому духовність Ноїв ковчег” 25 травня запрошує допомогти тваринам, що не мають господарів

Ноїв ковчег” 25 травня запрошує допомогти тваринам, що не мають господарів

487

Допомогти  тваринам у притулку в селі Дичків Тернопільського району може кожен охочий. Асоціація “Ноїв ковчег” у суботу, 25 травня, запрошує долучитися конкретними справами та допомогти тваринам, які не мають господарів. Збір охочих взяти участь в акції – о 8 ранку біля центрального входу залізничного вокзалу Тернополя.

У них немає родоводів і рідко коли відома їх дата народження, зате вони надзвичайно вірні та віддані, кажуть в Асоціації захисників безпородних тварин "Ноїв ковчег". Після зими в притулку для тварин у Дичкові – зруйновані вольєри, багато сміття. Відтак, волонтери вирішили двадцять п'ятого травня там прибрати.

Олена Дейнека, активіст Асоціації захисників безпородних тварин "Ноїв ковчег": "Ми шукаємо спонсора, помічника, котрий би нам допоміг зробити підключення до води. Ми чекаємо фірму чи людей, які б могли нам це зробити. А також допомогти інструментом, допомогти трубами, або ми домовимось на певних засадах, щоб ми нарешті були з водою. Другий момент – це будівельні матеріали, нам потрібний плаский шифер для ремонту вольєрів, нам потрібні дошки, цвяхи, металева сітка, тобто все те, що в будь-якому господарстві може бути".

Допомогти притулку для собак у Дичкові можна не лише будматеріалами чи працею – волонтери запрошують усіх небайдужих погодувати тварин, погратися з ними.

Олена Дейнека, активіст Асоціації захисників безпородних тварин "Ноїв ковчег": "Нам буде потрібний харч для тварин, це пересічне годування, це кістки, крупи, консерви, – все те, що можна дати і собакам. Так само було б дуже добре, щоб люди пожертвували фарбу чи дезинфікуючі засоби, бо нам потрібно провести дезинфекцію вольєрів, помити, все почистити таким генеральним чином, ну і, крім того, нам потрібні робочі руки".

Долучитися до толоки може кожен. Її учасники збиратимуться в суботу, 25 травня, близько 8 години біля центрального входу залізничного вокзалу Тернополя. Докладніше дізнатися, як допомогти безпородним тваринам та долучитися до толоки, можна зателефонувавши за номером: 0504374997. Організатори кажуть: тварини чекають також і на своїх нових господарів. Наразі в притулку в Дичкові є близько 25 собак.

Олена Дейнека, активіст Асоціації захисників безпородних тварин "Ноїв ковчег": "Собаки бувають різні, є такі, що забирають зовсім молодих з вулиці, вони трошки в нас підростають і ми забираємо на руки, дехто опікується в нас безпосередньо, тобто, є куратори таких тварин. Переважно вони знаходяться таки в Дичкові, є різні тварини, є стерилізовані, є нестерилізовані, є молоді собаки, є не зовсім молоді собаки. В принципі всім їм потрібна домівка".