додому спорт “Нива” перемогла “Скалу”

“Нива” перемогла “Скалу”

502

Перемога над стрийською "Скалою" вивела "Ниву" Тернопіль на ІІ місце у чемпіонаті. Стрийчан жовто-зелені приймали вдома, та зуміли  обіграти з рахунком 1:0. До зимового міжсезоння у другій лізі Чемпіонату України в "Ниви" залишається іще дві зустрічі.

Долю зустрічі зі "Скалою" вирішив швидкий гол Редвана Османова. Пеший тайм пройшов під контролем господарів, які могли забити іще щонайменше двічі. Спершу Тарас Кабанов із вигідної позиції влучив у перекладину. Згодом той же Кабанов не зумів влучити у порожні ворота. Після перерви "Нива" виглядала значно гірше, що заледве не привело до пропущеного м'яча. Від голу врятувала поперечка рідних воріт. Проведені Ігорем Яворським заміни до покращення не привели. Рахунок так і не змінився.
 
– Коли ти не реалізовуєш, потім сидиш як на голках і в любий час можна отримати гол в свої ворота і слава Богу, шо один момент. який команда противника мала, що попала в перекладину, а не м'яч залетів в ворота. Нам будем так говорити, повезло, хоча ше раз кажу, в принципі так по ігрі контролювали, мали територіальну перевагу но відчувалась втома. Відчувалась втома тому шо всі практично 11 футболістів, які грають від дзвінка до дзвінка, без замєн і дуже важко. Ті заміни, футболісти які виходять на заміну, на превеликий жаль вони сьогодні не підсилили ігру команди, а наоборот гірше ніж можна іграти. А так в принципі результатом задоволений, а ігрою ні, – розповів головний тренер ФК "Нива" Тернопіль Ігор Яворський.
 
Зрештою перемога над "Скалою" вивела "Ниву" на ІІ місце у турнірці. До зимової перерви тернополяни мають зіграти ще два поєдинки. Спершу на виїзді проти Хмельницького "Динамо" і наостанок чекатимуть в гості "Оболонь-2". Приїзд киян, які нині у фінансовій скруті, поки під сумнівом, втім це не означає, що готуватися до гри "Ниві" не слід.
 
– Ми повинні ці дві ігри перемогти, це задача, яка стоїть перед командою вже давно і ми вже говорили неодноразово що задача стоїть посісти до зими друге місце і в принципі я думаю шо воно потихеньку рухається до того результату, який ми запланували. Але чесно скажу, потрібно працювати. Не потрібно стояти на футбольному полі, а потрібно викладатись чи це Хмельницьк чи це "Скала" чи це "Єдність". Я кажу, як ми іграли в "Єдності" і сьогодні – це небо і земля, я скажу прямо. Не знаю чому, але сьогодні ряд футболістів повзали по футбольному полі, протсо повзали, прямо кажу. Можливо тому що дали два дні вихідних, можливо не потрібно було давати ці вихідні. Ну, ше раз кажу, робим виводи і будем готовитись дуже серйозно до "Динамо", – каже Ігор Яворський.
 
Хмельницьке "Динамо" наразі у турнірній таблиці дев'яте. З ним "Нива" зіграє на виїзді в суботу, 17 листопада.
 
TV-4