додому спорт “Нива” із нічийним результатом зіграла зі стрийською “Скалою”

“Нива” із нічийним результатом зіграла зі стрийською “Скалою”

449

"Нива" із нічийним результатом провела конрольну гру у підготовці до старту весняного футбольного сезону. В спаринг-партнери для товаристського матчу обрали стрийську "Скалу". 

Те, що "Нива" грає у лізі вище, ніж суперник зі Стрия, було помітно з перших хвилин матчу. Зелено-жовті успішніше комбінували біля воріт супернка та вже зі старту створили кілька небезпечних моментів. Водночас "Скала" попри те, що змушена була грати від захисту, також спромоглася на непогані атаки, втім, безрезультатно. Натиск же "Ниви" врешті мав успіх. Новачок "Ниви" Ярослав Сворак, який є тернополянином, втім, виховувався у львівських "Карпатах", отримавши м'яч у чужому штрафному майданчику в дотик переправив кулю на Загинайлова і той довершив справу результативним ударом. 1:0 на користь гостей.

Другий тайм також почався за переваги "Ниви". Зелено-жовті заволоділи м'ячем і відразу ж перейшли до наступу і небезуспішно, якщо після комбінативної атаки влучання Віталія Бадло м'ячем у перекладину воріт суперника можна віднести до хорошого знаку. Втім, надалі гравців "Ниви" не вистачило фізично, вочевидь, далася взнаки відсутність зимових зборів.

"Нива" на тренування вперше вийшла 17 березня. Відтак після агресії гостей біля свого штрафмайданчику на старті другого тайму, "Скала" перехопила ініціативу. В одному з епізодів прикро помилився Андрій Донець, через що гравець скали вийшов віч на віч із Новаком. Голкіпер на побаченні порушив правила. Призначене пенальті стрийчани реалізували. Решту матчу "Скала" виглядала впевненіше, "Нива" ж догравала на контратаках, втім результат матчу більше не змінився – нічия 1:1.

– Результат сьогодні на третьому плані. Мене дуже і дуже хвилює фізичний стан, тому що 90 хвилин вибігати не просто. Все, що сьогодні могли – зробили і, я думаю, що з часом ми вже будем зовсім інші, ніж були 5 днів назад, – говорить виконувач обов'язків головного тренера ФК "Нива" Тернопіль Богдан Самардак.

– Я думаю, що перший тайм ми провели досить непогано, було багато дуже рухів, всі відкривалися, мали пару моментів, не забили і суперник практично нічого не создав. Хвилин 15-20 другого тайму ми тоже рухались непогано, а потім вже, все таки, підготовка дала своє і ми трошки підсіли. Все таки "Скала" зробила можна сказати і більше замін, вийшли більш пошустріші хлопці, які провели повноцінні збори і вони чуть-чуть мали перевагу, я можу так сказати, а ми більше контратакували, – каже гравець ФК "Нива" Тернопіль Ігор Мельник.

По суті товариська гра із "Скалою" стала останньою у тренувальному зборі "Ниви". Найближча гра на професійному рівні – уже офіційна. 26 березня, на виїзді у Черкасах "Нива" та тамтешній "Славутич", який нині є шостим у другій лізі, в єдиному матчі виборюватимуть між собою право зіграти у півфіналі кубка України. На цю гру зелено-жовті обіцяють вийти у бойовому дусі та грати на перемогу.