Головна суспільство “Ні!” веселощам у військовий час говорить Тернопільська обласна рада

“Ні!” веселощам у військовий час говорить Тернопільська обласна рада

289

Веселитися – не час. Про це сьогодні говорили на відкритому засіданні комітету із культури Тернопільської обласної ради. Одностайно дійшли висновку, що у час сутичок на Сході України, які від нас, здавалось би, далеко, ми не повинні поводитись, ніби нічого не відбувається.

– Схід – це близько. А ті гроби, які приходять з нашими солдатами, з нашими людьми, то вони взагалі ще ближче приходять. От прийшли недавно в Чернівці, на Львівщину, – говорить голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець.

Позиція влади та позиція народу, переконаний Василь Хомінець, повинна бути одностайною. Ми повинні сказати ні веселощам у час, коли на сході України вбивають наших солдат та мирних громадян. Заходи, які відбуваються в Тернополі, повинні носити не розважальний, а національно-патріотичний характер. Такої ж думки дотримуються і депутати та керівники установ.

– Можливо, частково переглянути репертуар, наповнення, можна внести якісь зміни, – вважає депутат Тернопільської обласної ради Михайло Тимошик.

– Веселитися не можна. Якщо ми не можемо їхати туди, брати зброю до рук, то бодай би ми їх зрозуміємо в такий спосіб, – каже директор Тернопільської обласної філармонії Ярослав Лемішка.

Мистецькі заходи комісія з культури рекомендує якщо не відмінити, то спрямувати у патріотичне русло та не проводити надто гучно. Також звертаються до тернополян, аби ті не використовали феєрверки. Крім того на Тернопільщині відмінили або перенесли і ряд розважальних фестивалів.

– Традиційне наше українське обставлення шашликами і всім іншим, то, звичайно, дисонує повністю в сьогоднішній ситуації, – каже начальник управління культури Тернопільської ОДА Григорій Шергей.

Натомість, чиновники планують організувати проведення благодійних концертів для збору коштів для українських військових.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here