Головна культура “Незвичайні пригоди звичайного хлопця” написав тернопільський школяр Олексій Мартинюк

“Незвичайні пригоди звичайного хлопця” написав тернопільський школяр Олексій Мартинюк

453

vlcsnap-2015-06-03-11h00m15s209“Незвичайні пригоди звичайного хлопця” – книга під такою назвою побачила світ. Автор – дев’ятикласник 24-ї школи Тернополя Олексій Мартинюк, який протягом трьох років був ведучим дитячої програми “Чарівний ключик” на телеканалі TV-4. Збірка оповідань об’єднала історії про шкільне життя. 

Ще донедавна Олексій Мартинюк був повноправним господарем студії програми “Чарівний ключик”, а тепер він – її гість. Олексій писати почав давно, ще у молодшій школі. Усі написані оповідання вирішили об’єднати в одну збірку, так і з’явилась на світ книга “Незвичайні пригоди звичайного хлопця”. Ще рік тому Олексій вирішив: тепер писатиме для підлітків, а дитячі оповідання опублікують.

– Коли я писав свої оповідання, то я не рівнявся ні на кого, а на себе. Коли я читав різні книги дорослих письменників про дітей, то я помічав там багато речей, які дітям взагалі не властиві. Тому я рівнявся тільки на свою пам’ять і тільки на те, якби воно дійсно було, – розповідає автор книги “Незвичайні пригоди звичайного хлопця” Олексій Мартинюк.

Перші читачі, перші критики Олексія – це його сім’я. Як тільки з-під пера молодого письменника народжувалось нове оповідання – вони завжди підтримували і давали поради. У героїв оповідань є прототипи. Це сам Олексій, а ще герої часто схожі на його однокласників. На них чекає багато пригод. У книзі чимало фантастики: інопланетяни, подорож на іншу планету, кінець світу, монстр зі шкільного коридору та інше. Ілюструвала книгу ровесниця Олексія Мартинюка, його подруга дитинства Юлія Марчук. Вихід книги – це здійснення мрії Олексія. Хлопець ділиться своїми враженнями…

– Я перечитав перші декілька сторінок, бо я і так напам’ять знаю усі оповідання. Мені здалося, що це звичайна книга, не моя, а написана кимось іншим.

– Це здійснилася твоя мрія? А наступна – це видати наступну книгу. Уже для підлітків?

– Так.

Полишати письменницьку роботу Олексій не планує, але попри це мріє поєднати своє життя з телебаченням. В майбутньому він хоче стати тележурналістом і ведучим.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here