Головна освіта Незважаючи на дощ, випускний 31 травня відбудеться

Незважаючи на дощ, випускний 31 травня відбудеться

263

Завтра, 31 травня, у Тернополі святкуватимуть випускний вечір. Одинадцятикласникам вручатимуть атестати про закінчення школи, а відмінникам – золоті і срібні медалі. Загальноміське свято традиційно відбудеться на центральному стадіоні Тернополя. Туди випускники вирушать пішою колоною від Надставної церкви через вулицю Руську. Дорогу для автомобілів на цей час перекриють. А от прогнози синоптиків невтішні. У Тернополі на суботу обіцяють дощі та грози.

Одинадцятикласників попрощається зі школою майже півтори тисячі, а близько 160 отримають золоті медалі і більше 30 – срібні. Розпочнеться загальноміське свято "Випускник 2014"  швидше, ніж у минулі роки. Колона від Надставної церкви вирушить о 14 годині. Проведуть цьогоріч і конкурс вишитих костюмів та суконь серед випускників і їхніх батьків. На свято обіцяють запросити і відомого гостя, який привітає випускників із закінченням школи. Проте хто це буде в управлінні освіти не кажуть, зберігатимуть інтригу до кінця. Відомо лише, що цих людей любить слухати молодь.

– Випускний відбудеться 31 травня, в суботу. Що характерно для Тернополя, що це свято не тільки педагогів і випускників і їхніх батьків, а й всього міста. Урочиста частина, вручення медалей, буде виступ зіркових гостей – подарунок міського голови.  Надіємося, що випускники будуть задоволені, – розповіла начальник управління освіти і науки Тернопільської міськради Ольга Похиляк.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here