додому надзвичайне Невідомі пакунки виявили сьогодні у тернопільському центральному відділенні “Укрпошти”

Невідомі пакунки виявили сьогодні у тернопільському центральному відділенні “Укрпошти”

458

vlcsnap-2015-03-26-15h31m55s119Тернопільські зв’язківці на сторожі. Невідомі пакунки виявили сьогодні у тернопільському центральному відділенні “Укрпошти”. Люди спрацювали оперативно. На місце одразу приїхали відповідні служби. Хвилювались даремно. Нічого небезпечного.

Кілька хвилин по одинадцятій робота тернопільського центрального відділення “Укрпошти” зупинилась. Працівники знайшли в приміщенні підозрілі пакунки.

– Начальник відділення зв’язку повідомила адміністрації, що на території відділення поштового зв’язку виявили два невідомі пакети, – розповідає  перший заступник директора Тернопільської дирекції “Укрпошти” Михайло Маліновський.

Працівники інструкції дотримались, повідомили про знайдене правоохоронцям. Людей з приміщення вивели, територію огородили. Спецслужби перевірили вміст пакетів. Нічого небезпечного, кажуть, в них не знайшли, тому вже через півгодини відділення знову запрацювало.

– Можливо це хтось нам проводить навчання, але ми реагуємо так, як маємо реагувати. Ми впорались. Думаємо, нам оцінку поставлять відмінно, – каже Михайло Маліновський.