Головна благоустрій Невдовзі у Тернополі встановлять пам’ятник Героям Небесної сотні

Невдовзі у Тернополі встановлять пам’ятник Героям Небесної сотні

610

vlcsnap-2016-06-03-14h59m24s287Невдовзі у Тернополі встановлять пам’ятник Героям Небесної сотні. Уже виготовлена частина монументу. Встановлять його на площі Героїв Євромайдану, коли скульптор завершить роботу, там же планують облаштують комфортну відпочинкову зону. Композиція пам’ятника символізує декоративний вихор, на якому зображена незахищена фігура юнака, як невинної жертви та ангела – символу слави Героїв Небесної Сотні.

У березні влада міста виділила на зведення пам’ятника Героям Небесної Сотні 2 мільйони гривень. Конкурс на кращий проект монумента у Тернополі проводили двічі. Перший переможець відмовився від співпраці, тож у бліц-конкурсі перемогу отримала робота скульптора, заслуженого художника України Романа Вільгушинського та заслуженого архітектора України Івана Жовнича. Нині автори активно працюють над зведенням пам’ятника, і як тільки роботу завершать, пам’ятник встановлять на Площі Героїв Євромайдану.

– Після проведеного конкурсу був визначений переможець на кращий проект, є проектна документація. Міська рада виділила гроші з бюджету, загальна вартість близько 2 мільйонів гривень, зараз триває активна фаза виконання робіт, сьогодні архітектори та скульптори займаються ліпкою пам’ятника, вже встановлена основа. Як тільки скульптор завершить свою роботу, пам’ятник буде встановлено, разом з пам’ятником буде проведений комплексний благоустрій цієї площі. Це стане ще однією зоною відпочинку, ще однією окрасою нашого міста, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Висота композиції становитиме 9 метрів (без постаменту), а сама фігура – майже 3 метри. Композиція символізує декоративний вихор, на якому зображена незахищена фігура юнака, як невинної жертви та ангела – символу слави Героїв Небесної Сотні.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here