Головна культура Нетипові історії про місця та людей Тернополя можна дізнатись на безкоштовних екскурсіях...

Нетипові історії про місця та людей Тернополя можна дізнатись на безкоштовних екскурсіях містом

389

vlcsnap-2015-08-04-17h53m30s31Таємниці старого Тернополя, історичні назви, особистості та легенди, з ними пов’язані. Дізнатись більше про історію нашого міста пропонують активісти громадської організації “Об’єднання Самопоміч”. Для тернополян та гостей міста вони організовують безкоштовні краєзнавчі екскурсії.

Побачити справжній, унікальний та легендарний Тернопіль очима краєзнавців, можуть як мешканці, так і гості міста. З ініціативи тернопільського осередку «Самопомочі», щотижня усім охочим проводять безкоштовні тематичні екскурсії.

– Завданням є туристична промоція Тернополя, як туристичної перлини України. Досить часто ми бачимо, що тернополяни, городяни, які живуть у власному місті, вони не знають історії, вони не знають вулиць, по яким вони ходять, вони не знають історії будинків, в яких вони живуть. Ми зорієнтовуємося на тернополян, як на мешканців міста, від яких буде залежати бренд міста. Кожен з нас несе гордість за власне місто, кожен з нас несе у світ бренд свого міста, – розповідає  активіст ГО «Об’єднання «Самопоміч» Наталя Джуган.

Екскурсії, за словами організаторів, нетипові та насичені історіями не лише про місця, а й про людей. Кожна наступна не схожа на попередню, адже щонеділі інша тема та локація.

– Пройдемося місцями, де провалювалися тернопільські підземелля. Тому, що це така доволі популярна тема. Мені здається, що має бути цікавим саме Заруддя і Новий Світ, тому, що ніхто і ніколи на моїй пам’яті не ходив в сторону вілли Галєцкого, не ходив до вулиці Головацького, За Рудкою. Там є свої цікавинки. Навіть, в плані назви, Заруддя не побутує зараз в Тернополі. І річку Рудку не пам’ятають здебільшого. Хіба старожили, – каже краєзнавець Тароас Циклиняк.

Охочих записатися на екскурсію просять звертатися в офіс організації «Самопоміч».

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here