додому суспільство Нестійку погоду з вітром та дощами прогнозують синоптики на Тернопільщині

Нестійку погоду з вітром та дощами прогнозують синоптики на Тернопільщині

696

Нестійку погоду з вітром та дощами прогнозують синоптики на Тернопільщині у найближчі дні. Вже цієї ночі холодний атмосферний фронт принесе в нашу область сильні дощі та пориви вітру до 20м/с. Місцями дощі пройдуть і завтра. Температура повітря при цьому становитиме від 2 до 7 градусів тепла вночі і 5-10 вдень.

 
7 листопада дещо похолодає. Вночі від -3 до +2, вдень +4-9. Опадів при цьому може й не бути, проте на окремих ділянках доріг може утворитись ожеледиця. 8 листопада до неї додасться ще й ожеледь і слабкий туман, місцями випаде невеликий дощ. Температура повітря підніметься до 0-5 градусів тепла вночі та 6-11 вдень. В кінці тижня область знову зволожать опади.
 
Мінлива погода збережеться до середини листопада. Похолодати може в другій половині місяця. Нижче нуля середньодобова температура опуститься після 26 листопада. Загалом же за попередніми прогнозами Українського гідрометеоцентру цьогорічний листопад буде достатньо теплим і вологішим від норми, зима – календарною, а березень достатньо теплим.
 
TV-4
попередня статтяПрезентація
наступна статтяВпевненою перемогою своїх уболівальників потішив ФК “Тернопіль”