додому Новини Неочікувано високі морози прийшли на Тернопільщину в останні дні зими

Неочікувано високі морози прийшли на Тернопільщину в останні дні зими

861

Неочікувано високі морози прийшли на Тернопільщину в останні дні зими. З кінця минулого тижня позначки термометрів почали різко опускатися і зараз температура зазвичай нижче 20 градусів, вже від завтра синоптики обіцяють снігопади. 

Зранку позначки термометрів опустилися до мінус 24 градусів, синоптики пояснюють, що до нас прийшли холодні арктичні маси, але вже 2 березня дещо потепліє. Та вже з вівторка варто очікувати сильних снігопадів. Рятувальники до цього підготувалися.

– За попередньою інформацією українського гідрометцентру, в області прогнозується значне пониження температури. Для таких цілей в області розгорнута мережа пунктів обігріву, на разі вони базуються в основному на базі закладів охорони здоров’я, близько двохсот наразі працює. Детальний їх перелік можна побачити в нас на офіційному сайті, а також на офіційному каналі в Фейсбук, – розповідає начальник відділу агітаційно- пропагандиської роботи центру забезпечення діяльності Управління ДСНС України у Тернопільській області Сергій Данілін.

Та, попри низькі температури, ситуація на дорогах залишається стабільною, хоча через опади очікується погіршення руху, ожеледиця та погана видимість. Патрульні поліціянти закликають бути уважними на дорогах, як водіїв, так і пішоходів.