Головна Новини Необхідні для безпритульних тварин речі, харчі та ліки збиратимуть у Тернополі

Необхідні для безпритульних тварин речі, харчі та ліки збиратимуть у Тернополі

473

sobakaАкцію “Нагодуй та зігрій” організовує асоціація безпритульних тварин “Ноїв ковчег”. 12 грудня з 14 до 17 години біля драмтеатру тернополяни збиратимуть необхідні для тварин речі,  харчі та ліки. Усі, хто підтримають акцію, зможуть поспілкуватися з волонтерами та розглянути світлини з тваринами, які потребують допомоги.

«Нагодуй і зігрій» – акція з такою назвою пройде 12 грудня біля драмтеатру Тернополя. Збиратимуть потрібні речі, харчі та ліки для безпритульних собак. Організатор акції Аліна Кашильовська не перший рік займається волонтерством. Дівчина часто бере додому безпритульних собак для догляду. В оточуючих дівчина прагне розбудити співчуття та повагу до тварин.

– Щоб поважали собак, тому що такі є випадки, що ми дивуємося. Собак викидають, підкидають в смітник, з балконів, – розповідає голова асоціації безпритульних тварин “Ноїв ковчег” Аліна Кашильовська. – Що люди мають приносити? Харчі, крупи, обрізки м’яса, різні косточки. Теплі речі, ліки нам дуже потрібно. Повідки, ошийники, тобто хто що може.

Не будьте байдужими до тварин. Підтримайте акцію “Нагодуй та зігрій” 12 грудня з 14 до 17 години дня біля драмтеатру міта Тернополя.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here