додому Головні Негода на Тернопільщині: підтоплені будинки та знеструмлені населені пункти

Негода на Тернопільщині: підтоплені будинки та знеструмлені населені пункти

681

vlcsnap-2015-05-07-15h45m18s62Негода пройшла Тернопільщиною минулої ночі. Сильний дощ, гроза, а місцями і град. Через сильні пориви вітру у півтора десятка населених пунктів спрацювало аварійне відключення електроенергії. У річці Коропець рівень води піднявся майже на метр.

– 6 травня в наслідок проливних дощів у селі Кальне Козівського району відбулося підняття рівня води на 1 метр в річці Коропець в наслідок чого було підтоплено три житлових будинки та присадибні ділянки чотирьох домогосподарств. Такод підтоплено 50 підвалів житлових будинків. На подію негайно відреагували рятувальники. Для ліквідації наслідків негоди задіяно ряувальників 18 підрозділу, а також Козівського районного сектору управління, – розповідає начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю управління ДСНС у Тернопільській області Сергій Данілін.

Рятувальники відкачали воду і допомогли місцевим мешканцям побороти наслідки негоди. Відселення людей з підтоплених будинків не проводили. Окрім цього без електроенергії в області залишилося 15 населених пунктів: у Підволочиському, Кременецькому, Зборівському, Збаразькому і Тернопільському районах. Усі ці віключення – аварійні і відновити енергопостачання мали вже до вечора.