Головна Новини Небесна сотня: Тарас Слободян

Небесна сотня: Тарас Слободян

760

slobodian Україні сьогодні – День Героїв Небесної сотні. Люди моляться і вшановують пам’ять Небесних воїнів. Рік тому у центрі української столиці вбили більше сотні людей, ще тисячі отримали як фізичні так і душевні рани. Впродовж тижня TV-4 розповідав про кожного з Небесних Героїв родом із Тернопільщини: Назар Войтович, Устим Голоднюк, Ігор Костенко, Василь Мойсей, Олександр Капінос. Сьогодні репортаж про Героя Тараса Слободяна, якого за участь у Революції Гідності жорстоко закатували.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Небесна сотня: Олександр Капінос

Тарас Слободян – активний учасник Революції Гідності. Зв’язок з чоловіком у рідних пропав у грудні. Точна дата його смерті невідома, знайшли тіло Тараса зі слідами катувань, без кисті руки, аж на Сумщині в лісі.

– Наскільки мені повідомив батько, дуже жорстоко він пішов з цього світу. Дуже численні побої, дуже багато чого було з ним. Там і рука відрізана.

Тарасу Слободяну був 31 рік. Він неодружений, навчався в дванадцятій школі Тернополя, яку закінчив із золотою медаллю, далі в Тернопільському національному економічному університеті. Виш закінчив з червоним димломом. Згодом сам став викладачем цього університету. Виступав на конференціях, писав наукові роботи, друкувався у збірниках університету.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Небесна сотня: Устим Голоднюк

Доктор економічних наук, професор ТНЕУ, Оксана Ляшенко знала Тараса ще із студентських років. Жінка була керівником магістерської роботи Тараса Слободяна. Оксана Миколаївна каже, таких добрих людей, яким був Тарас, зараз дуже мало.

– Це надзвичайно була вихована дитина. Це просто була сонячна, доброзичлива людина, рідко є такі люди. Поряд з тим, може він здавався комусь занадто м’яким, такими людьми люблять маніпулювати, але поряд з тим в нього був такий внутрішній стержень, – розповідає доктор економічних наук, професор ТНЕУ Оксана Ляшенко.


Він був завжди уважний і привітний до студентів. Допомагав їм у навчанні, переживав, коли складали іспити.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Небесна сотня: Назар Войтович

– Він почав працювати методистом, оскільки він дуже володів добре англійською мовою, був дуже толерантним, він був методистом з іноземними студентами. Хочу Вам сказати, що наші африканські студенти дуже його любили, він для них став другом. Я пам’ятаю, це були перші наші студенти африканські, дехто їх не сприймав, всяке бувало, і в пресі було, а він для них був другом. Всякі ситуації були, вони завжди дзвонили до Тараса. Тарас їх виручав, наші колеги вже казали, що ж той Тарас так з ними бавиться, так ними опікується як старший брат, – пригадує пані Оксана.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Небесна сотня. Ігор Костенко та Василь Мойсей

Тарас Слободян, Устим Голоднюк, Назар Войтович, Ігор Костенко, Василь Мойсей, Олександ Капінос – наші Герої Небесної сотні. Молімося за їх вічну пам’ять, не маємо права забути їх силу духу і відвагу, вони загинули за кожного з нас. І аби хоча б трішки віддячити їм за це – живімо достойно, чесно, гідно! Слава Небесним воїнам.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here