додому суспільство Не поїхали до Тернополя рейсові автобуси із Почаєва

Не поїхали до Тернополя рейсові автобуси із Почаєва

356

Не поїхали до Тернополя рейсові автобуси із Почаєва через негоду сьогодні вранці. Затруднення проїзду диспетчери автовокзалу Тернопіль відмічають також на Бережанщині і у Бучацькому районі. Водії ж кажуть, їхати важко чи не на всіх дорогах області.

Дмитро, водій маршруту Івано-Франківськ – Тернопіль: "Дорога так як кругом, погана. Не чистять практично ніде. Це що не чистять – одне, а друге – погана дорога, через то, що вона погана сама по собі. В Бережанах, певне, взагалі її ніхто і ніколи не рихтував вже роки".

В більшості, дороги на Тернопільщині, придатні до поїздок, каже диспетчер автовокзалу Тернопіль Марія Чорна.

Марія Чорна, диспетчер автовокзалу "Тернопіль": "Крім напрямку Почаїв, зранку не було автобусів з Почаїва ніби, але тільки аж в обід, на 12:30 виїжджає в рейс автобус, зі слів водія, дорогу розчищають. І такі затруднені ділянки – на Бережанський напрямок село Ценів, там замітає і Сновидів, Бучацький район."

Не обходиться і без затримок рейсових автобусів, втім не більше як на 15-20 хвилин. Водії кажуть, причина тут і у слизьких засніжених дорогах області і у вулицях Тернополя, де й додаються хвилини, потрібні на подолання маршруту.

Дмитро, водій маршруту Івано-Франківськ – Тернопіль: "І голольод, машини кладуть приватні не в місцях установлених і тому получаються затримки".

Водночас державтоінспекція вкотре закликає усіх водіїв утриматися від поїздок без нагальної потреби.