Головна Новини Не ігнорувати знак “В’їзд заборонено” на вул. Руській закликають водіїв працівники ДАІ

Не ігнорувати знак “В’їзд заборонено” на вул. Руській закликають водіїв працівники ДАІ

562

Не ігнорувати знак “В’їзд заборонено” на вул. Руській закликають водіїв працівники ДАІ.  На ділянці дороги від перехрестяvlcsnap-2014-08-20-10h32m49s10 “Шевченка-Руська” до “Коперника-Руська” проїзд заборонений. Тут можуть їхати лише тролейбуси, а також машини оперативних служб. Решту водіям з 6.00 до 23.00 їздити цією ділянкою дороги заборонено.

– В центральній частині міста з перехрестя “Шевченка-Руська” до перехрестя “Коперника-Руська” стоїть ряд знаків “В’їзд заборонено” з шостої ранку до двадцять третьої вечора. Під цей знак в’їзд транспортних засобів заборонений, – нагадує Микола Ігнатченко , інспектор УДАІ УМВСУ в Тернопільській області

Цією частиною дороги можуть курсувати лише тролейбуси, а також машини оперативних служб, які їдуть на невідкладне завдання. До прикладу, пожежна, швидка, міліція, газова служба. Для решти водіїв рух там заборонений, каже Микола Ігнатченко.

– Ряд водіїв ігнорують вимогу даного дорожнього знаку, порушують його, цим створюють затори в дорожньому русі для маршрутних транспортних засобів також незручності створюють для руху пішоходів. Неодноразово є скарги на даних водіїв, що порушують . В зв’язку з цим стоїть наряд патрульної служби, – Микола Ігнатченко,  інспектор УДАІ УМВСУ в Тернопільській області

Водіїв, які не знають міста, чи мешканців сіл, які рідко приїжджають в Тернопіль, працівники ДАІ попереджають та відпускають, каже Микола Ігнатченко. А от на місцевих порушників, які свідомо порушують правила, складають адміністративні протоколи за статтею сто двадцять другою частиною першою. Штраф за таке порушення – від 255  до 340 гривень.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here