додому Головні Назарій Голуб повернувся із чергової поїздки східними територіями країни

Назарій Голуб повернувся із чергової поїздки східними територіями країни

460
Наш кореспондент Назарій Голуб повернувся із чергової поїздки східними територіями країни разом із тернопільськими волонтерами. Протягом трьох днів благодійники доставляли різну допомогу нашим військовим. Як усе було, дивіться у сюжеті.

Знову довга та небезпечна дорога, через десятки сіл та міст до наших захисників на фронт. Все задля того, аби доставити нашим воїнам усі потрібні речі. Цього разу тернопільські волонтери розпочали свою місію із Запорізької області.

Для 44-тоЇ окремо-артилерійської бригади Тернопільська міська рада передала бус для виконання різних завдань. Окрім цього автомобіль був наповнений продуктами харчування, тактичним взуттям, маскувальними сітками, засобами гігієни та іншими необхідними речами. Переглянувши документи, військові відразу сідають за кермо, перевірити справність авто.

Далі із благодійниками ми вирушили на Донеччину, де зустрілися із військовими 16-го окремого стрілецького батальйону. Від Тернопільської громади їм передали квадрокоптери, які допоможуть спостерігати за ворогом.

Допомога від громади різноманітна. Це як і продукти, так і бензопили, смаколики, побутові речі і навіть малюнки від наших маленьких тернополян. На дорогах Донецької області у нас поламалася машина, тож плани нашої поїздки суттєво змінилися.

Але доставити усю допомогу нашим захисникам вдалося – нам виїхали назустріч. Уже на зворотньому напрямку у Слов’янську ми почули сильний вибух позаду. Згодом з’ясувалося – то росіяни обстріляли промислову зону міста. Внаслідок обстрілу поранені троє людей.

У Слов’янську я познайомився із тернополянином, капітаном 10-ої Окремо-штурмової бригади “Едельвейс” Тарасом Бугаєм, військовий відповідає за морально-психологічне забезпечення захисників. Розповів про службу, про настрої бійців і про відпустки додому.

А продовження історії про захисника із Тернополя, який у перші дні повномасштабноЇ війни став на захист країни, дивіться у наступних випусках “Провінційних вістей”.