Головна культура Наївну українську комедію “Політ золотої мушки” презентували у Тернополі

Наївну українську комедію “Політ золотої мушки” презентували у Тернополі

958

vlcsnap-2016-02-29-15h08m57s510Прем’єра наївної української комедії  “Політ золотої мушки” відбулася у Тернополі. Життєві новели гуцульським говором вразили тернопільського глядача. А ще приємним здивуванням було побачити на екрані тернопільських акторів. Після перегляду стрічки, Іван Кравчишин – режисер фільму “Політ золотої мушки”, поділився планами на майбутнє: Тернопіль настільки вразив киянина, що наступна стрічка уже пишеться під місцевих акторів і зйомки теж будуть проходити  на Тернопільщині. 

Тернополяни зустрілися із режисером фільму “Політ золотої мушки” Іваном Кравчишиним та тернопільськими акторами, що знялися у стрічці. Наївну українську комедію – так фільм називають його творці, у файному місті сприйняли позитивно. Зал був переповнений, глядачі залишилися задоволеними.

– Дуже відрадно в тому, що українське кіно починає відроджуватися. Починаємо бачити його в тому загалі, що не тільки все сумне, як є в нашій Україні. А й веселі нотки проскакують, адже українське весілля є настільки колоритним, настільки цікавим. Я рада з того, що українці побачать гори Карпати, почують справжній український говір, побачать елементи українського строю, гуцульського строю, – розповідає глядач Уляна Перхалюк.

“Політ золотої мушки” – це український комедійно-драматичний фільм, знятий київським режисером Іваном Кравчишиним за мотивами збірки оповідань «Бурачковицькі хроніки» Богдана Волошина. Зйомки проходили у Карпатах на Верховині та у маленькому містечку під Польським кордоном Добромиль. Бюджет стрічки складає 16 мільйонів гривень. Частину суми на це виділила держава, а іншу – зібрали своїми силами.

– Я думаю, що українське кіно має бути українським, а не голівудським. Як би не було, як Іван Степанович каже, що ми українці і маємо пишатися своєю культурою, нацією і своїм кіном, – каже актор фільму “Політ золотої мушки” Ігор Наконечний.

Зйомки фільму забрали не лише багато часу та грошей, але й зусиль. Та вся знімальна група працювала задля одного результату – якісного українського кіно. Навіть бик – а насправді – віл на ім’я Дарув, якого привезли аж з Ужгородського району Закарпатської області, навчився працювати по команді режисера : “Мотор.Камера! Поїхали!”. Знялися у фільмі і актори Тернопільського академічного драмтеатру ім. Т.Шевченка та на той час ще студенти театрального факультету педагогічного університету міста. Наймолодшою серед тернопільських акторів була Наталія Кубишин. Наразі студентка четверного курсу, а тоді – тільки вступила на театральний факультет.

– Дуже добре було працювати за рахунок того, що з нами працював Іван, бо він підібрав таку команду, яка дійсно хотіла знятися в кіно і досягнути чогось, і досягнула, – говорить актриса фільму “Політ золотої мушки” Наталія Кубишин.

– Тобі дають свободу. А мені здається, кожен актор цього потребує, бо коли тебе, так “б’ють по голові”, умовно. І кажуть – от тільки такі рамки і далі – нікуди , а тут – будь ласка, от так ті гори розлогі і так тобі була дана свобода – бери і роби, – додає актриса фільму “Політ золотої мушки” Наталія Олексів.

На зустрічі із журналістами Іван Кравчишин поділився планами на майбутнє. Тернопіль настільки вразили режисера, що він задумав зняти нове кіно. Головну роль у майбутньому фільмі ” Останній дзвоник” зіграють Анна Назаревич та Наталія Олексів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here