додому благоустрій Навіть на центральних дорогах Тернополя дуже слизько, кажуть водії

Навіть на центральних дорогах Тернополя дуже слизько, кажуть водії

404

На дорогах Тернополя – слизько, їздити важко чи не по всьому місту, а на окремих вулицях затори. Так сьогодні впродовж дня нарікали тернопільські водії. Дорогами ж області, які мають статус державного значення, проїзд був задовільний.

У диспетчерській автовокзалу "Тернопіль" повідомили, що усі маршрути і напрямки відкриті, рейсові автобуси, попри негоду, їздять без зривів, хоч інколи можуть запізнюватися. В управлінні ДАІ кажуть: дороги державного значення на Тернопільщині відкриті та придатні для проїзду транспорту. У Тернополі ж ситуація гірша, нарікають самі водії, кажучи, що принамні до обіду їздити було важко чи не по всьому місту.

Володимир, водій таксі: "Я можу сказати, навіть центральні дороги і то дуже слизько. По Бандери вверх – неможливо, Об'їзна – всьо стоїть. Практично до цеї пори місто було паралізоване. Центральні вулиці всі, я за бокові даже не говорю".

Дмитро, водій: "Та майже по всьому Тернополю трудно їздити. Цього року видно що ше гірше неготові ЖЕКи і комунальники. Не посипали дороги ні піском, ні соллю взагалі. Сніг вон вже трошки, вже який, другий день чи що, і тяжко їздити. Люди, які там біля себе, то розчищають, а так, то дуже тяжко, слизько, пробки".

Іван, водій маршрутного автобуса: "- Дуже слизько і зупинки не посипані взагалі нічим. На зупинку, щоб заїхати, дуже проблематично.

– По мікрорайонах може щось скажете?

– По мікрорайонах, в принципі, дорога ніде не посипана, не почищена була зранку взагалі. То, що зверху посипали по снігу – це не робота".

Державтоінспекція підтвердила, що через слизькі дороги рух автотранспорту містом сьогодні і справді утруднений. Найгірше там, де найбільший рух, також на підйомах і біля пішохідних переходів, де автівки змушені гальмувати, роблять ковзанки. Тернопільські комунальники кажуть: місто напризволяще вони не залишали. Зауваження людей просять конкретизовувати.

Микола Лесів, начальник управління ЖКГ Тернопільської міської ради: "Я просив би називати конкретні адреси вулиць, тому що на 8 годину ранку повністю було очищено всі магістралі, головні магістралі міста Тернополя, від снігу, і була проведена посипка. На жаль, дуже частий перепад температури, не завжди якісно спрацьовує технічна суміш. В звязку з тим, було ще раз додатково висипана посипка, ми більше 400 тон суміші за 2 дні на наші дороги нашого міста. На протязі дня і зараз, ми тільки повернулися з обстеження наших магістралей все буквально посипано, зауважень на сьогоднішній день, на даний час немає".