Головна Головні Навчально-практичний центр відкрили у Кременецькому професійному ліцеї

Навчально-практичний центр відкрили у Кременецькому професійному ліцеї

1305

Навчально-практичний центр, де студенти, які навчаються на зварювальників, зможуть працювати на сучасній апаратурі, відкрили у Кременецькому професійному ліцеї. Створення таких центрів має на меті допомогти у підготовці кваліфікованих робітників, яких так не вистачає на ринку праці. На церемонії відкриття майстерні побував Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко.

У Кременецькому професійному ліцеї вже діє один навчально-практичний центр з професії “Швачка-кравець-закрійник”. Такий же з’явився і з професії “Зварювальник”.

-Центр буде займатись навчанням учнів, які у нас навчаються, які прийшли, буде давати перепідготовку незайнятого населення, будемо стажувати майстрів виробничого навчання, – розповідає керівник Кременецького професійного ліцею МАРІЯ ЯСЬКЕВИЧ.

Сюди закупили дороговартісне газозварювальне обладнання. Лише із державного бюджету на сучасну апаратуру іноземного виробництва витратили понад 2 мільйони гривень.

Кваліфіковані зварювальники різних напрямків – саме таких людей, як і представників інших робітничих професій, не вистачає на ринку праці. Їм пропонують зарплатню до двадцяти тисяч гривень. Високим попитом на ринку Тернопільщини користуються також продавці, водії тролейбусів, трактористи.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here