додому Головні Навчально-практичний центр відкрили у Кременецькому професійному ліцеї

Навчально-практичний центр відкрили у Кременецькому професійному ліцеї

1734

Навчально-практичний центр, де студенти, які навчаються на зварювальників, зможуть працювати на сучасній апаратурі, відкрили у Кременецькому професійному ліцеї. Створення таких центрів має на меті допомогти у підготовці кваліфікованих робітників, яких так не вистачає на ринку праці. На церемонії відкриття майстерні побував Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко.

У Кременецькому професійному ліцеї вже діє один навчально-практичний центр з професії “Швачка-кравець-закрійник”. Такий же з’явився і з професії “Зварювальник”.

-Центр буде займатись навчанням учнів, які у нас навчаються, які прийшли, буде давати перепідготовку незайнятого населення, будемо стажувати майстрів виробничого навчання, – розповідає керівник Кременецького професійного ліцею МАРІЯ ЯСЬКЕВИЧ.

Сюди закупили дороговартісне газозварювальне обладнання. Лише із державного бюджету на сучасну апаратуру іноземного виробництва витратили понад 2 мільйони гривень.

Кваліфіковані зварювальники різних напрямків – саме таких людей, як і представників інших робітничих професій, не вистачає на ринку праці. Їм пропонують зарплатню до двадцяти тисяч гривень. Високим попитом на ринку Тернопільщини користуються також продавці, водії тролейбусів, трактористи.