додому суспільство Націоналістичний молодіжний курінь імені Степана Бандери створили у Тернополі

Націоналістичний молодіжний курінь імені Степана Бандери створили у Тернополі

628

Націоналістичний молодіжний курінь імені Степана Бандери сьогодні створили у Тернополі. Зініціювали акцію молодіжні організації міста. Сьогодні біля пам'ятника Степану Бандері в обласному центрі урочисто записували добровольців.

Молодіжний курінь імені Степана Бандери у Тернополі прийматиме усіх охочих.

Олександр Ліщенко,отаман окремого екологічного козацького полку ім. Івана Богуна в Тернопільській обл.: "Сьогодні по всій Україні створюються добровільні, підкреслюю, добровільні народні загони самооборони. Всі розуміють ситуацію і молодь сьогодні консолідується в організації, щоб могти захистити мешканців міста і області".

Створили курінь сьогодні не випадково. Цього тижня відзначають 85-у річницю заснування Організації українських націоналістів.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Тоді під проводом Коновальця об'єдналась революційна молодь, учасники боротьби і збройних формувань 17-20 років, які хотіли збройною боротьбою здобути волю для української держави. Сьогодні українська молодь отримує естафету від своїх героїчних попередників. Від свого попереднього покоління – учасників національно-визвольної боротьби. І головне, що вони отримають у спадок – це полум'яну любов до своєї батьківщини, бажання йти і продовжувати боротьбу за краще майбутнє для своєї держави".

Прийшли на відкриття молодіжного куреня не тільки члени організацій, а зовсім юні хлопці, ще школярі, які запевнили – їм не байдужа доля України.

Андрій Ткач, учень ТНВК №6: "Я неповнолітній. Я ще нічого не можу. Але в думках і серцем я з тими, хто на майдані".

Молодіжний курінь імені Степана Бандери стане одним із підрозділів самооборони майдану, пояснює Тарас Гребеняк.

Тарас Гребеняк, керівник “Центру національного відродження”: "Наразі мені відомо, що є понад сотня людей, але ми розраховуємо на більше, бо ми говоримо не про сотню, а цілий курінь молодих людей. Сподіваємося, що ця ініціатива буде підтримана і в районних центрах нашої області. І це буде поповнення цього молодіжного куреня.