додому АТО Настільні ігри для воїнів АТО збирають у тернопільській церкві

Настільні ігри для воїнів АТО збирають у тернопільській церкві

898

boardpiecesНастільні ігри різних жанрів:розважальних, освітніх,  дидактичних, економічних просять приносити для воїнів АТО, які нині перебувають на реабілітації. Таку акцію серед інших започаткувала Тернопільська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату .

– Тернопільська єпархія цими днями розпочала свою чергову акцію зі збору настільних ігор солдатам. Передусім вони призначені для бійців, які проходять реабілітацію в лікувальних закладах. Долучитися до акції можна приносячи настільні ігри в управління Тернопільської єпархії за адресою вулиця Федьковича 14 з 10 до 14 або зв’язуючись безпосередньо зі мною по контактному номері телефону: 0(98) 644-12-98, – розповіла  представник прес-служби єпархії Української православної церкви Київського Патріархату Ірина Скоробагата.

Тернопільська єпархія Української православної церкви Київського Патріархату допомагає військовим одягом, ліками, книжками. Цього разу церква хоче допомогти бійцям проводити вільний час із користю, покращити їх психічний і душевний стан.

– Це допомагає в їх реабілітації, щоб людина мала якусь частково інтелектуальну, психологічну віднову, хоча б на хвилину могли б відволіктися і з користю провести час. Тернопільська єпархія безумовно збирає і одяг, і ліки, напевно в теперішній час важливіше, але ми допомагаємо всім чим можемо. Ми збирали книжки, наш військовий капелан дуже добре відгукувався, він безпосередньо спілкується з українськими військовими, він спілкується з українськими військовими, він нам підказав, що настільні ігри також будуть не зайві, – каже Ірина.