додому Новини Наставників для сиріт шукають в Тернополі

Наставників для сиріт шукають в Тернополі

487

vlcsnap-2016-01-29-14h06m47s126Стати наставником для сироти зможе кожен, стверджують організатори проекту “Наставництво”  Тернопільський обласний благодійний фонд “Майбутнє сиріт”. Уже з вересня десять волонтерів мінімум чотири година на місяць індивідуально працюватимуть з дітьми. Перед тим пройде анкетування, де діти висловлять свої побажання, а майбутніх наставників навчатимуть колеги із Києва. Загалом проект діятиме з січня 2016 року до червня 2017, охочі прийняти участь можуть зареєструватися за номером телефону 096-410-90-04, або на сайті Тернопільського обласного благодійного фонду ” Майбутнє сиріт ” чи на їхній сторінці у Фейсбуку.

Над проектом працює психолог, координатор та директор Благодійного фонду. “Наставництво” проводитимуть у декілька етапів, кажуть організатори. Зараз триває інформаційна частина, потім реєстрація за номером 096-410-90-04 або на сайті Тернопільського обласного благодійного фонду ” Майбутнє сиріт” чи на сторінці в інтернетмережі Фейсбук.

– Потім такі люди, які зареєструються, будуть запрошені за інформаційну зустріч в квітні місяці. Де вони детально вже дізнаються про проект, про специфіку роботи з дітьми сиротами. Про те, як буде відбуватися така робота і приймуть для себе рішення, чи вони далі згодні брати участь у цьому проекті, – розповідає координатор проекту “Наставництво” Тетяна Богушевська.

Схожі проекти вже працюють у Києві, Одесі, Львівській та Івано-Франківській областях. У Тернополі робота лише починається.

– Проект ” Наставництва” для дітей сиріт був обраний не випадково. Оскільки уже протягом декількох років підряд Тернопільський обласний фонд проводить тренінги для дітей, готує їх до самостійного життя. Бачимо, що тут є робота інструкторів, професіоналів з багатьма людьми зразу, але наставник – це буде та людина, яка буде індивідуально працювати з дитиною Вчити її тим навикам, які необхідні їй для життя, – каже голова БФ ” Майбутнє сиріт” Андрій Назаренко.

Організатори запевняють, подарунків від благодійників для дітей вистачає. Вони потребують духовного спілкування, розуміння та підтримки дорослих, тому закликають не байдужих тернополян долучатися до проекту.