Головна Новини Наставників для сиріт шукають в Тернополі

Наставників для сиріт шукають в Тернополі

414

vlcsnap-2016-01-29-14h06m47s126Стати наставником для сироти зможе кожен, стверджують організатори проекту “Наставництво”  Тернопільський обласний благодійний фонд “Майбутнє сиріт”. Уже з вересня десять волонтерів мінімум чотири година на місяць індивідуально працюватимуть з дітьми. Перед тим пройде анкетування, де діти висловлять свої побажання, а майбутніх наставників навчатимуть колеги із Києва. Загалом проект діятиме з січня 2016 року до червня 2017, охочі прийняти участь можуть зареєструватися за номером телефону 096-410-90-04, або на сайті Тернопільського обласного благодійного фонду ” Майбутнє сиріт ” чи на їхній сторінці у Фейсбуку.

Над проектом працює психолог, координатор та директор Благодійного фонду. “Наставництво” проводитимуть у декілька етапів, кажуть організатори. Зараз триває інформаційна частина, потім реєстрація за номером 096-410-90-04 або на сайті Тернопільського обласного благодійного фонду ” Майбутнє сиріт” чи на сторінці в інтернетмережі Фейсбук.

– Потім такі люди, які зареєструються, будуть запрошені за інформаційну зустріч в квітні місяці. Де вони детально вже дізнаються про проект, про специфіку роботи з дітьми сиротами. Про те, як буде відбуватися така робота і приймуть для себе рішення, чи вони далі згодні брати участь у цьому проекті, – розповідає координатор проекту “Наставництво” Тетяна Богушевська.

Схожі проекти вже працюють у Києві, Одесі, Львівській та Івано-Франківській областях. У Тернополі робота лише починається.

– Проект ” Наставництва” для дітей сиріт був обраний не випадково. Оскільки уже протягом декількох років підряд Тернопільський обласний фонд проводить тренінги для дітей, готує їх до самостійного життя. Бачимо, що тут є робота інструкторів, професіоналів з багатьма людьми зразу, але наставник – це буде та людина, яка буде індивідуально працювати з дитиною Вчити її тим навикам, які необхідні їй для життя, – каже голова БФ ” Майбутнє сиріт” Андрій Назаренко.

Організатори запевняють, подарунків від благодійників для дітей вистачає. Вони потребують духовного спілкування, розуміння та підтримки дорослих, тому закликають не байдужих тернополян долучатися до проекту.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here