додому Новини Наслідки сильного снігопаду ліквідовують у Тернополі та області

Наслідки сильного снігопаду ліквідовують у Тернополі та області

1045

В Україні вирує негода. Наслідки сильного снігопаду, який розпочався ще з ночі на 22 січня ліквідовують у Тернополі та області. Дорогах державного значення працівники Служби автомобільних доріг області розчищали усю ніч. В обласному центрі оголосили «зелений рівень» системи оповіщення. 

Засніжені машини та дороги – сильний снігопад зустрів уранці тернополян на вулицях міста. Попередження про негоду заздалегідь прогнозували синоптики. У відділі технічного нагляду Тернопільської міської ради розповідають: до ліквідації наслідків негоди у місті одразу почали залучати спеціальну техніку.

-В нас завжди, тільки погода погіршується, машин збільшується. Вночі було близько 24. Потім на ранок була перезмінка. А зараз близько 20 одиниць працює. Це суто щітки та піскороскидачі, – розповідає інженер відділу технагляду ЯРОСЛАВ ДРИГУШ.

 

Тротуарні зони та пішохідні ділянки комунальники посипали піском, а також  розчищали сніг.

 

Тротуари прибираються щітками, на день виїхали ще також робочі бригати для очищення проходів і двірники, – каже інженер відділу технагляду ЯРОСЛАВ ДРИГУШ.

 

Тернополяни по-різному відгукуються про роботу комунальників.

Та не дуже, не дуже зручно. 

-Ви знаєте, я сьогодні настільки бігаю по справах, що навіть не звертаю увагу, чи задоволена, чи незадоволена. Чесно, складно розповісти. 

В центрі задоволена. А по масивах не дуже. А у якому самі масиві? На східному взагалі були тротуари нерозчищені, зранку було дуже важко йти на роботу наприклад мені.

Зранку прокладала стежки прибиральниця. 

У зв’язку з погіршенням погоди у Тернополі оголосили «зелений рівень» системи оповіщення. Водіїв та пішоходів просять бути уважними на на дорогах. А комунальники обіцяють доріг не покидати.