![vlcsnap-2020-07-16-16h56m43s618](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/07/vlcsnap-2020-07-16-16h56m43s618-640x360.jpg)
На останньому засіданні Тернопільського міського штабу для боротьби з коронавірусом у Тернополі дозволили партнерські пологи в особливих випадках. З введенням в Україні карантинних заходів такі практики заборонили, аби убезпечити породілля і дитину від можливого інфікування COVID-19. Аби партнерські пологи у нашому місті повернули, мешканці навіть зареєстрували петицію на сайті Тернопільської міської ради, та рішення залишалось виключно за штабом.