додому Новини Народний Рух України вимагає заборонити на території України діяльність УПЦ МП

Народний Рух України вимагає заборонити на території України діяльність УПЦ МП

308

vlcsnap-2015-03-20-11h39m32s163Народний Рух України вимагає від керівництва держави негайно, у законодавчому порядку, заборонити на території України діяльність УПЦ МП. Про це в прямому ефірі програми “Акценти” заявив голова Народного Руху України Василь Куйбіда.

– Не може український патріот ходити до церкви, у якій закликають вбивати українців, священики якої відмовляються відправляти служби за українських воїнів, і закликають молитися за патріарха Московського, який проводить політику проти України. Або ми тоді не патріоти, якщо підтримуємо ворожу церкву, – вважає голова Народного Руху України Василь Куйбіда.

Народний Рух України звертається до патріотичних священиків, які служать в УПЦ МП, та прихожан цієї церкви добровільно переходити до інших християнських конфесій і не служити окупантам.

– Ніхто Вам не говорить і силоміць не змушує міняти вашу конфесію, Ви православні – будь-ласка є Київський патріархат, патріотична наша конфесія, не хочете в Київський патріархат, є автокефальна церква також православна. Переконаний, що сьогодні це виклик для кожного патріота, сьогодні як там в Біблії Так-так, ні-ні, все інше від лукавого чи від Путіна, – каже Василь Куйбіда.