додому культура Народний артист України Степана Ґіґи організовує Всеукраїнський тур на підтримку української пісні

Народний артист України Степана Ґіґи організовує Всеукраїнський тур на підтримку української пісні

553

Містами і містечками держави мандрує Всеукраїнський тур народного артиста України Степана Ґіґи на підтримку української пісні. Це другий Всеукраїнський тур виконавця. Перший пройшов стадіонами великих міст. Степан Гіга переконаний, що українська пісня не достатньо популяризована на батьківщині і комусь варто про це подбати. Розпочав із себе. Співучого батька підтримали діти – Квітослава і Степан Гіга-молодший. 10 лютого нову і улюблену українську пісню почують у Тернополі.

У рамках Всеукраїнського туру Степан Гіга презентує нові альбоми «Я прийшов у цей світ любити» та «Всі хіти». Донька і син розповідають: ще жодного разу концерт не відбувся за спланованим сценарієм. Прем'єрні пісні обов'язково чергуються із улюбленими хітами. Зазвичай про це просять глядачі. Концертів багато. У попередньому турі було понад чотири сотні, бувало по три-чотири в одному містечку.

– Другий Всеукраїнський тур, де ми  зачепила всі маленькі містечка, районні центри, обласні центри, тому що люди в районних центрах не мають модливості приїхати в обласний центр і побачити велике шоу, бо це – велике шоу. Воно буде три години. Степан Петрович завжди каже – дві години, а воно дві години не виходить, тому що люди просять і старі речі виконувати, бо без них неможливо, – розповідає організатор Всеукраїнського туру у підтримку української пісні Василь Вагилевич.

Українську пісню, запевняє Степан Гіга, з не меншим захопленням слухають і на Сході України, і в центрі, бо теле- і радіоефір  у тих регіонах переважно російськомовний.

– Ви дуже часто бачите наших артистів (ті, які співають українською) на Інтері, на ISTV? На першому національному, дякувати Богу, ми є. І так само всі радіоканали. Це ми усі знаємо і це є наша найбільша проблема, – каже народний артист України Степан Гіга.

Проблему вирішують у концертних залах. Збирають аншлаги.  Далі глядачі самі спрямовують тур – просять приїхати у їх села і містечка і організатори погоджуються. Концертний тур планують завершити у 2014-му підсумковим гала-концертом у столичному палаці культури "Україна".