додому суспільство Народне віче у Тернополі закінчилось, майдан продовжується

Народне віче у Тернополі закінчилось, майдан продовжується

472

Друге засідання тернопільського страйкового комітету відбулось о 16 годині. Його голова Володимир Стаюра оголосив підсумок народного віче, яке завершилось близько 17 години, та закликав людей стояти на майдані цілу ніч. О 7 ранку ж – закликав прийти пікетувати обласну державну адміністрацію та блокувати її роботу.

Провокацій на Тернопільскому майдані досі не було, його охороняють правоохоронці. Огранізатори загальноміського страйку наполягають, аби тернопільський майдан підтримував мирний протест.

У палатковому містечку людям пропонують чай, привезли дрова, аби зігрівати страйкувальників. Також Володимир Стаюра повідомив, що звернувся до міської влади Тернополя із проханням, аби та забезпечила життєдіяльність міста та майдану.

Нагадаємо, що сьогодні на сесії тернопільської міської ради, яка відбулась на Театральному майдані Тернополя, проголосували за загальноміський безстроковий страйк. З 1 грудня, практично всі державні установи, крім шкіл, садочків та лікарень , не працюватимуть. На віче створили страйковий комітет, його головою обрали Володимира Стаюру.