додому суспільство Народне віче сьогодні – біля ОДА

Народне віче сьогодні – біля ОДА

584

Чергове недільне віче біля облдержадміністрації зібрало більше тисячі тернополян. Серед іншого підсумовували рішення сесії обласної ради 25 січня і люди також проголосували за ці рішення.

Василь Хомінець, голова Тернопільської обласної ради: "Питання навіть не в тому, що голова ОДА отримав конституційну норму 2/3, все він пішов, мені цікаво, хто зараз в Тернополі наважиться прийти від цього Януковича сюди керувати, хочу побачити цього камікадзе, тому все, вороття назад нема".

Леонід Бицюра, депутат Тернопільської обласної ради: "Що стосується Тернопільської міської ради, завтра відбудеться сесія міської ради. Я думаю, що так як колеги з обласної ради, Тернопільська міська рада одноголосно визнає підлеглість Українській народній раді і так само визнає життя міста та краю по нових народних правилах".

Віталій Максимов, генерал-лейтенант: "11 адміністрацій уже діють наші виконкоми, сьогодні зранку 4 тисячі громадян беруть адміністрацію Дніпропетровську. "УРА" люди кричать. Декілька, і я переконаний, вся Україна буде підпорядкована українському народу".

Володимир Болєщук, депутат Тернопільської обласної ради: "Пан Володимир сьогоднішній майдан починав зі слів,  що наша велика перемога уже не за горами, але вона складається з ось таких маленьких перемог, які відбулись вчора в стінах Облради. І я вам хочу сказати, сьогодні, за 12 років, мені гордо, що я є депутат і виконав ті всі накази,які ви давали на майдані".

Сьогодні минає 25 років з дня заснування Тернопільської філії Української Гельсінської Спілки. Під час віче згадали і про цю величну подію.

Василь Турецький, політичний та громадський діяч, член УГС: "Як перший раз в Тернополі появились наші синьо-жовті прапори. То зараз ми такі настільки сміливі і говоримо про те, і не зважаємо на те. А тоді, щоб вийти з тими прапорами, треба було мати мужність і ГС повела багатотисячний похід на цвинтар для вшанування жертв політичних репресій".