Головна Новини Народна хорова капела “Зоринка” завітала з колядою до TV-4

Народна хорова капела “Зоринка” завітала з колядою до TV-4

1278

Завітала коляда і до нашої телекомпанії TV-4. Різдвяний настрій своїм співом нам подарували вихованці дитячої хорової школи «Зоринка» імені Ізидора Доскоча, чиї колядки і щедрівки дзвеніли не лише в Тернополі, а й у країнах Європи та навіть у самому Ватикані.

Протягом Різдвяних свят Народна хорова капела “Зоринка” несла новину про народження Спасителя не в одну оселю. Колядували діти у своїх домівках, у родинах своїх друзів, перед приїжджими гостями та навіть за кордоном. Завітали колядники і на телеканал TV-4.

– Цьогоріч наші колядування почалися з Парижу, по дорозі ми були в Празі, співали по церквах. В Парижі співали літургію в українській церкві на саме Різдво, – розповідає художній керівник народної хорової капели ”Зоринка” Анжела Доскоч.

– Найбільше запам’ятався Париж. Було дуже приємно, коли ми починали співати і просто прохожі люди ставали, і знімали на камеру, і коли ми співали Jingle Bells, всі чули, що знайома пісня, і було дуже дуже багато людей. Ми ще з рухами танцювали, люди були в дуже великому захопленні від нас, – каже вихованка «Зоринки» Катя.

Художній керівник капели Анжела Доскоч каже, дітям неважливо, скільки хто покладе в скарбничку грошей, вони тішаться можливістю потішити людей світлою новиною про народження Спасителя. Щирі віншування, колядки та щедрівки додали телевізійникам святкового настрою та натхнення на подальшу роботу.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here