додому Новини Народна хорова капела “Зоринка” завітала з колядою до TV-4

Народна хорова капела “Зоринка” завітала з колядою до TV-4

1898

Завітала коляда і до нашої телекомпанії TV-4. Різдвяний настрій своїм співом нам подарували вихованці дитячої хорової школи «Зоринка» імені Ізидора Доскоча, чиї колядки і щедрівки дзвеніли не лише в Тернополі, а й у країнах Європи та навіть у самому Ватикані.

Протягом Різдвяних свят Народна хорова капела “Зоринка” несла новину про народження Спасителя не в одну оселю. Колядували діти у своїх домівках, у родинах своїх друзів, перед приїжджими гостями та навіть за кордоном. Завітали колядники і на телеканал TV-4.

– Цьогоріч наші колядування почалися з Парижу, по дорозі ми були в Празі, співали по церквах. В Парижі співали літургію в українській церкві на саме Різдво, – розповідає художній керівник народної хорової капели ”Зоринка” Анжела Доскоч.

– Найбільше запам’ятався Париж. Було дуже приємно, коли ми починали співати і просто прохожі люди ставали, і знімали на камеру, і коли ми співали Jingle Bells, всі чули, що знайома пісня, і було дуже дуже багато людей. Ми ще з рухами танцювали, люди були в дуже великому захопленні від нас, – каже вихованка «Зоринки» Катя.

Художній керівник капели Анжела Доскоч каже, дітям неважливо, скільки хто покладе в скарбничку грошей, вони тішаться можливістю потішити людей світлою новиною про народження Спасителя. Щирі віншування, колядки та щедрівки додали телевізійникам святкового настрою та натхнення на подальшу роботу.