Наркобізнес у Тернополі організував мешканець Миколаївщини

1721

Наркобізнес у Тернополі організував мешканець Миколаївщини. Чоловік налагодив мережу із продажу марихуани через так-звані “закладки”. Собі у помічники він взяв восьмеро хлопців та дівчат віком від 18 до 24 років. Деякі з них – студенти місцевих вишів.

На фасадах будинків, приміщень та інших місцях вони розміщували приховану рекламу про продаж наркотиків. Через месенджер “Telegram” “бізнесмени” приймали замовлення, а після того, як отримували підтверджуючі документи про оплату товару, вказували місця, де захований товар. Асортимент пропонували багатий – марихуану різних сортів. Після вживання товару, продавці обіцяли загострення зору, яскраві і святкові емоції. Радість приносити мали б навіть власні думки. За грам такого “позитивного” товару просили 220 грн. Розповсюджували вони марихуану не лише в Тернополі, але й в Хмельницькому, Вінниці, Львові, Івано-Франківську, Запоріжжі, Житомирі, Рівному, Києві, Чернівцях та Луцьку. В усіх цих містах організатор закладок мав своїх помічників.

У Целофанових кульках, у пакетах від молокопродуктів, у коробці від сірників. Саме у такому вигляді залишали у різних місцях товар. Магазин за рік роботи навіть встиг набрати постійних клієнтів. Вони залишали відгуки про хороший товар на сайті магазину і бажали процвітання бізнесу. І бізнес таки процвітав. За попередніми даними, помічники в місяць заробляли близько 30-50 тисяч гривень, а от організатор мав від такої незаконної діяльності майже 100 тисяч гривень. Чотирьох учасників злочинної групи оперативники затримали. Їм обрали міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 576 тисяч гривень. По інших підозрюваних тривають слідчі дії.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here