додому суспільство Нарівні із державним прапором України у Тернополі підняли червоно-чорний прапор України

Нарівні із державним прапором України у Тернополі підняли червоно-чорний прапор України

404

Нарівні із державним прапором України нині підняли червоно-чорний прапор України, що бореться. Так на свято Покрови та у день заснування Української повстанської армії У Тернополі вирішили вшанувати пам'ять борців визвольного руху українського народу.

Прапор України та прапор українських повстанців замайоріли біля пам'ятника провіднику ОУН-УПА Степану Бандері, у парку імені Тараса Шевченка. Перед підняттям державний синьо-жовтий та повстанський червоно-чорний стяги, молитвою і свяченою водою благословили представники духовенства.

Піднімали прапори, що символізують українську державність і нелегкий шлях до неї  під живий спів українського гімну.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Символічно, що підняття двох головний прапорів, які є головними для кожного українця – це державний прапор України і прапор національно-визвольної боротьби, їхнє освячення і підняття робиться саме сьогодні, саме тут, коло пам'ятника Героя України Степана Бандери, коло головного нашого провідника, який поклав все своє життя, всю свою душу, всю свою боротьбу за здобуття незалежності. Я думаю, що ці прапори будуть гідною пам'яттю і нагадуванням всім нам, сучасникам, про героїчне покоління наших попередників і нагадуванням нам про наш обов'язок".