додому Новини Нардепи – за заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями

Нардепи – за заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями

467

vlcsnap-2014-12-19-17h55m23s71Заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями ініціюють народні депутати України, серед яких переможець виборів по мажоритарному округу в Тернополі Тарас Пастух. Це не припустимо, вважає народний обранець, коли одні воюють на Сході, віддають життя за Україну, а інші, маючи бізнесові справи з ворогом, багатіють.

Європа, США вводить санкції проти Росії, а Україна продовжує торгівлю з тимчасово окупованими територіями. Бізнесмени, поки одні гинуть, вооюючи на Сході, продовжують заробляти гроші. Це неприпустимо, вважає народний обранець Тарас Пастух, каже це війна в якій треба ставити крапку і зупинити усі бізнесові взаємини з окупованими територіями. Відтак, депутати планують внести до парламенту відповідний законопроект.

– Я думаю, що на наступному тижні ми цей законопроект внесемо вже наступного року ми приймемо в цілому цей законопроект. Але до цього часу, наші батальйони взяли це все на себе, вони самі перекрили цей рух, хоча це не завданням ні армії, ні національної гвардії, це завдання нашої правоохоронної системи, яка повинна стояти на блок-постах, силові структури усунулися, відтак на себе це має брати армія і добровольчі батальйони, каже народний депутат України  Тарас  Пастух.

Зрадою України та української армії Тарас Пастух називає постачання з України продукції воєнного призначення до Росії. Знає нардеп і як це вирішити.

– Це зупиниться після того як хтось перший, другий сяде, до тих пір, поки наша правоохоронна система буде настільки беззубою, до тих пір, поки МВС буде кивати на прокуратуру, прокуратура буде кивати на МВС, всі разом будуть казати, що це такий суд, допоки ми будемо розбиратися в такому триголовому змії, до того часу буде така ситуація. Маса прикладів міліція каже, що ми знайшли і розслідували, передали в прокуратуру, прокуратура нічого з тим не робить, люди тікають з-під варти, їх відпускають на домашні арешти, вони тікають, винна прокуратура. Прокуратура в свою чергу апелює, що ми люстрували прокурора, а суддя з Харкова відмінив цю люстрацію. Кивають один на одного. Тому я думаю, що зараз треба посадити одних, других, щоб люди зрозуміли, що так далі не буде.


Наразі, каже Тарас Пастух, піднімається велика кількість депутатів, які не прийшли завдяки майдану, а вийшли саме з майдану, в яких перед очима кров, жертви, в них немає компромісів, домовленостей, лобіювання рішень. А стосовно держбюджету народний обранець каже, починають економити не там де треба. Кабмін спекулює, що в країні війна, що треба затягувати паски, відтак пропонують скасувати пільги, поскорочувати соцвиплати, стипендії. Починати треба, каже Тарас Пастух, треба з іншого.

-Ми почали заробляти на копійках, в той час коли більшість з нас піднімає питання рентної плати за нафту, яка видобувається приватними компаніями, продаючи газу за 300-400 гривень продається за ті самі суми в доларах. Вирішення тільки цього питання вартувало державі – 1 мільярда доларів. Це питання минулося. Ми піднімаємо питання щодо наших правоохоронних органів стосовно боротьби з корупцією в частині дрведення кримінальних справ до суддів в якій мірі, зараз дуже багато посилів, що прокуратура не може знайти посилів щодо вини Януковича і їх членів сім’ї, а рахунки арештовані, до тих пір, коли людині не винесли обвинувачення ми не можемо ці гроші повернути, а нам повернути ці гроші і ми вже вирішуємо половину наших бюджетних проблем.

Розлоге інтерв’ю народного депутата України Тараса Пастуха дивіться на сайті TV-4  у програмі “Акценти”.