Головна здоров'я Напрочуд спокійним виявився цьогорічний Великдень для Тернопільської лікарні швидкої допомоги

Напрочуд спокійним виявився цьогорічний Великдень для Тернопільської лікарні швидкої допомоги

404

Напрочуд спокійним виявився цьогорічний Великдень для Тернопільської лікарні швидкої допомоги. Традиційно у свята чимало людей через переїдання, алкогольні інтоксикації чи харчові отруєння потребують медичної допомоги. Цього року на Великдень у Тернополі не трапилося жодного серйозного випадку, пов'язаного із святковим застіллям, трохи з подивом констатують медики.

– Були пацієнти, які, зловживаючи, будем казати так, святковою їжею, мали несерйозні проблеми із шлунково-кишковим трактом. Якщо взяти попередні роки, то після святкового застілля до нас поступали пацієнти з алкогольною інтоксикацією, з серйозними проблемами шлунково-кишкового тракту і таких пацієнтів було до кілька десятків, то після цьогорічних свят, на жаль, чи на щастя, таких пацієнтів ми не маєм практично, – розповідає головний лікар лікарні швидкої допомоги Тернополя Ярослав Чайківський.

У звичний день до Тернопільської лікарні швидкої допомоги звертається 20-40 людей, у святкові дні пацієнтів додається, особливо тих, в кого є хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту. Втім, цьогорічного Великодня у медиків роботи практично не було – за допомогою звернулося менше десяти людей. Реанімаційне відділення взагалі пустувало.

– Свята ж продовжуються, і не виключено, що такі пацієнти можуть бути у нас в найближчі дні. Тому якщо буде така можливість, то звертаюся до усіх мешканців Тернополя і Тернопільщини із проханням не переїдати, не зловживати алкоголем, не зловживати гострими стравами, і все буде гаразд, – каже Ярослав Чайківський.

Обійшлося цьогорічного Великодня і без харчових отруєнь. Зрештою, каже Ярослав Чайківський, у перші дні свят їжа на святковому столі ще свіжа. А от надалі, доїдаючи те, що готувалося на Паску, у свіжості страв слід переконатися додатково.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here