додому Новини Найвища нагорода для лікарів: хто в Тернополі отримав орден Святого Пантелеймона

Найвища нагорода для лікарів: хто в Тернополі отримав орден Святого Пантелеймона

7012

Вони працюють 24 на 7 задля порятунку інших. У Тернополі нагородили переможців регіонального відбору ордену Святого Пантелеймона. Це найвища громадська нагорода, яку присуджують лікарям за значні результати в галузі охорони здоров’я. Цьогоріч медиків відзначили у двох номінаціях – військові та цивільні лікарі. Хто здобув нагороди – бачила Тетяна Скиба.

Щороку громадська ініціатива “Орден святого Пантелеймона” нагороджує кращих медичних працівників країни. Номінантів таємним голосуванням визначають регіональні ради, до якої входять переможці минулих років, представники громадських організацій та духовенство. У Тернопіль відбувся нагородження переможців регіонального туру. Нагороду у категорії “цивільні лікарі” здобув Богдан Маслій.

Урочиста церемонія відбулася у Тернопільському національному медичному університеті імені Івана Горбачевського. Переможців регіонального туру нагороджував голова Поважної Ради Василь Князевич.

Загалом з Тернопільської області вісімдесят медиків пішли на фронт. З медичного університету імені Горбачевського – двадцять. З них – дев’ять студентів добровільно стали перамедиками.

Нагадаємо, “Орден Святого Пантелеймона” – це найвища громадська нагорода, яка має професійно-фахове спрямування, присуджується за значні результати в галузі охорони здоров’я, у духовному й фізичному розвитку українського суспільства. Попереду ще всеукраїнський тур, тож тернопільським медикам – перемоги.