додому Головні Найважливіші питання вступу України до НАТО обговорили у Тернополі

Найважливіші питання вступу України до НАТО обговорили у Тернополі

739

У  Тернополі відбувся семінар “Україна – НАТО: формула безпеки”. Участь у ньому взяли студенти, викладачі, представники влади, громадськості, а також голова Постійної делегації України у Парламентській Асамблеї НАТО Ірина Фріз. Цикл семінарів «Україна-НАТО: формула безпеки» проводять в нашій країні  для підвищення рівня обізнаності громадян у питаннях євроатлантичної інтеграції України.

– Надання Україні честі приймати сесію парламентської асамблеї НАТО у 2020 році – це є величезний сигнал довіри. І ми матимемо змогу вже звітувати щодо здійснення реформ в секторі безпеки і оборони, і відповідним чином розраховувати бути не просто партнерами, якими ми зараз є для альянсу, а відповідно і претендувати і на кандидатство і членство, – вважає голова української делегації в парламентській асамблеї НАТО Ірина Фрис.

Під час регіонального семінару «Україна-НАТО: формула безпеки» у Тернополі обговорили найважливіші питання вступу України до Півнiчноатлантичного альянсу та переваги й можливості, які він передбачає. Такі семінари вже відбулися у Вінниці та Дніпрі.

Цикл семінарів «Україна-НАТО: формула безпеки» проводиться в Україні, аби люди, і молодь зокрема, були більш обізнаними у питаннях євроатлантичної інтеграції України. У Тернополі семінар відбувся у національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. Участь у ньому взяли студенти усіх вишів міста.