Головна Новини Наймолодший радник грузинського Президента Саакашвілі Іло Глонті поділився “рецептом” реформ

Наймолодший радник грузинського Президента Саакашвілі Іло Глонті поділився “рецептом” реформ

445

vlcsnap-2015-04-07-16h16m02s102Наймолодший радник грузинського Президента Саакашвілі Іло Глонті відвідав Тернопіль. Саме за його участю Грузія зуміла реформуватись, значно покращити своє економічне становище і практично побороти корупцію. Зараз Іло консультує український уряд у питанні необхідних реформ. У Тернополі він поділився досвідом грузинських змін і презентував “Клуб молодого реформатора”.

Досвід Грузії – лише один із тих, які необхідних Україні, переконаний грузинський реформатор Іло Глонті. І хоч шлях реформування у нас має бути особливий, та першочергове завдання, все ж, є.

– Борьба с коррупцией. И другой никакой первоочередной задачи не существует. Если не будет побеждена коррупция, Путин победит. Вот вся формула борьбы на сегодня за реформирование страны. Дальше, после того, как коррупция будет побеждена, параллельно с этим должны проходить все остальные реформы, – вважає грузинський політик-реформатор Іло Глонті.

Головний рецепт боротьби із корупцією – невідворотність кари, наголошує грузинський реформатор. Іло Глонті зустрівся із тернопільською молоддю. У нашому місті він презентував “Клуб молодого реформатора”, запуск якого стартував із Києва і тепер втілюється у регіонах. Він повинен стати для молодих та ініціативних майданчиком, із якого вони потраплятимуть у владу. Варто розуміти, що без нових облич – зміни неможливі. Тому для реформування України потрібно зібрати команду, яка би розуміла суть реформ і втілювала їх, і наводить конкретний приклад початку реформування.

– Мы все видели с вами майдан, эти люди не могут лениться на мой взгляд. По крайней мере те, кто боролись за свободу Украины – они не ленятся и сейчас очень много делают для этой страны, и надо просто направить это в правильное русло. В Министерстве юстиции сейчас новый департамент укомплектован молодыми людьми от 22 до 25 лет.

В рамках візиту грузинський політик-рефоматор Іло Глонті зустрівся та обговорив з міським головою Тернополя систему залучення інвестиційних проектів в місто. Він переконаний, що відкритість влади і різноманіття інвестиційних проектів сприятимуть реальному розвитку Тернополя. Цей шлях не є легким, однак досвід Грузії підтверджує його ефективність.

– Ми обговорили їх досвід в плані залучення інвестицій, для нас зараз це дуже важливо, щоб залучити максимально бізнес та додаткові кошти в економіку міста. Ми запропонували ряд інвестиційних проектів, які є в Тернополі, зокрема, розвиток аеропорта, створення лонгвістичного центру на базі аеропорта, це і розвиток нашого ставу і інші пропозиції та розвиток молодіжного руху. Сьогодні ми готові йти на те, щоб один з комунальних закладів міста, а саме кінотеатр Довженка передати молодіжним організаціям для того, щоб вони ним опікувались, створили там справжній молодіжний центр розвитку та дозвілля, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here