Головна культура Наймолодша художниця України Алісія Захарко з Тернополя увійде до Книги Рекордів України

Наймолодша художниця України Алісія Захарко з Тернополя увійде до Книги Рекордів України

544

vlcsnap-2015-06-19-18h17m53s152Тернополянці Алісії 2 роки і 9 місяців і вона офіційно – наймолодша художниця в Україні, яка має персональну виставку. Близько п’ятдесяти робіт дівчинки, виконаних у стилі абстрактний експресіонізм, представлено у краєзнавчому музеї Тернополя. Триватиме виставка до 26 червня. Алісія Захарко чекає на диплом “Наймолодша художниця” від Книги Рекордів України.

Тернополянці Алісії Захарко 2 роки й 9 місяців і вона офіційно наймолодша художниця України. Батьки дали дали дівчинці фарби й полотно, коли вона ще ходити не вміла. Малює дівчинка руками, різними фарбами й на різних поверхнях. Врешті за два роки батьки зупинилися на полтні і професійних – акрилових фарбах, так картини житимуть довго. Стиль, в якому наразі малює дівчинка характеризують як абстрактний експресіонізм.

Експресіонізм, це пов’язаний з емоціями такими. Ми бачимо тут дуже багато позитивних емоцій і я думаю, коли ви переглянете виставку, ви теж це побачите в цих роботах. Особливо нам подобається процес, навіть більше, ніж результат, бо ми бачимо які позитивні почуття це викликає в Алісі, – розповідає мама Алісії Захарко Альона.

Кажуть, не шкодують сімейного бюджету на фарбу й полотна для дочки, бо зрозуміли, що це приносить щастя і Алісії і їм самим ще з першого, та всіх наступних разів.

– Ми дали їй фарби, дали їй полотно невеличке і вона спочатку малювала так не сміливо, але потім опинилася вся в цих фарбах і в тому холсті, залізла на нього ціла, була невеличка і помістилася там, – пригадує мама.

Володимир Захарко, тато Алісії, додає:

– На морі відпочивали, Алісії було півтори року, може трошки менше навіть, то ми в готелі, поставили їй два холсти, дали їй фарби, взяли з собою і це коли вона малювала, це такий був процес, відразу там фарба по стінах, по меблях і ми це все зразу, якби старалися оперативно прибрати, щоби нічого не було видно. Але, ну, дуже цікаві, якби, самі просто спогади, емоції – оце в неї море було таке різнокольорове і цікаве.

Мистецьку вартість у картинах дівчинки, розповідають батьки Аліси, побачили тернопільські художники.

– З цеї роботи взагалі почався наш творчий шлях Алісії, можна сказати, тому що побачив голова спілки дизайнерів тернопільських Юрій Цуприк цю роботу і сказав, що вона варта уваги. Коли дізнався, що це малює наша донечка Алісія, то був дуже приємно вражений і відразу нас запросив на виставку молодих художників, минулого вересня, – каже тато дівчинки.

Тоді Алісії було два роки. На виставку молодих художників організатори відібрали відразу 9 робіт дівчиники. Тепер Алісії Захарко організували персональну виставку, на якій представлено близько 50 полотен. Діє вона у краєзнавчому музеї в Тернополі. Незабаром Алісія від Книги Рекордів України отримає диплом “Наймолодша художниця”.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here