додому Новини Наймодніший перукарський тренд сезону – об’ємна зачіска

Наймодніший перукарський тренд сезону – об’ємна зачіска

544

vlcsnap-2014-11-07-11h55m00s134На Українських Тижнях Моди знімальна група TV-4 поспілкувалася з одним із найвідоміших українських перукарів. Він розповів про перукарські тренди на весну і літо 2015 року.

Кажуть , щоб не набридав вміст- частіше змінюйте обгортку. Щось у цьому, мабуть, є . Інакше важко було б пояснити захоплення модою мільйонів людей. І якщо деяким достатньо лише спостерігати за модою здалека, то для інших мода – це справа життя. Але, як би там не було, наймодніша подія року – Український Тиждень моди – об’єднує всіх. До прикладу, гість UFW, відомий пластичний хірург, експерт проекту “Поверніть мені красу” , який незабаром стартує на “1+1” , Дмитро Слоссер модним вважає те, що є зручним і добротним. На моді розуміється здебільшого, на відміну від косметології, де він – гуру. Тому з гордістю розповів про одну із своїх найскладніших операцій.

– В мене була така дівчина, в якої не було носа. Це була вроджена вада – пухлина носа. Тепер вона модель – виступає у львові на подіумі. Прийшлося операцію робити в 3 чи 4 етапи з клаптів, які ми взяли з чола. Це було неймовірно важко, але я радий, що в неї налагодилося особисте життя. Вона змогла втілити мрію і стати моделлю, – розповідає пластичний хірург Дмитро Слоссер.

Відомий перукар,майстер-експерт міжнародного класу Вячеслав Дюденко з дружиною Іриною, режисером-постановником шоу-програм на Український Тиждень Моди прийшли з конкретною метою:

– Ми знаем многих дизайнеров и отслеживаем их работу, потому что они вдохновляют нас на нашу работу. А с другой стороны, ми заказываем у них коллекции под свои коллекции. Мы очень много сделали совместных проектов. Мы заказываем у украинских дизайнеров коллекции, которые используем впоследствии для фотосессий причесок не только для украинских, но и для зарубежных журналов. Нам приятно, что наш совместний труд – это чисто украинский продукт. Также наблюдаем за молодыми дизайнерами, чтобы в будущем сотрудничать с ними, – говорить майстер-перукар, експерт Міжнародного класу В’ячеслав Дюденко.


Спілкуючись з професором іміджу, одним із найвідоміших перукарів країни, законодавцем перукарської моди Вячеславом Дюденком, ми не змогли не поцікавитися перукарськими трендами на прийдешню весну.

– Ну а самый модный тренд – это делать укладки. Был период, когда в салонах была стрижка и сушка , но любая клиентка может сделать это и дома. Но если вы идете в салон, то хотите получить хорошую форму. Применяйте накрутки, гофре, начесы. Возвращается мода семидесятих – начала 80-х. В тренде добротние укладки, которые дают впечатление, что у женщини много волос. Стиль уверенной женщины, – каже В’ячеслав Дюденко.

Відразу після нашої розмови з відомим перукарем розпочався модний показ модельєра Віктора Анісімова. Нова колекція – сміливий експеримент в рамках колаборації з українським брендом “ТАГО”. Строкаті образи кутюр’є, навіяні творчістю художників-авангардистів. Чорний колір колекції Віктор Анісімов обіграв зі сміливими яскравими малюнками на теплому трикотажі, футуристичними аксесуарами, кольоровою шкірою і хутром.