додому Новини Найкращий планшет для роботи та розваг: чому це саме iPad від Apple

Найкращий планшет для роботи та розваг: чому це саме iPad від Apple

819

Шукаєте універсальний комп’ютерний пристрій з широким функціоналом та гарними характеристиками? В такому разі варто звернути увагу на планшет. Для роботи, навчання та розваг – це саме те, що треба. Сучасні планшети від Apple, Samsung, Xiaomi чи Lenovo вражають продуктивністю і мало чим поступаються ноутбукам бюджетної, ба навіть середньої цінової категорії. При цьому вага планшета складає усього 400 – 500 грамів. Тоді як найлегші ультрабуки важать 800 грамів та більше. Зважайте й на різницю в цінах: планшет купити можна набагато дешевше порівняно з лептопами.

Айпад чи планшет на Android – що краще

Apple відома тим, що розробляє власну екосистему пристроїв, що працюють на базі ексклюзивних операційних систем: iOS для iPhone, macOS для Макбук та iMac, WatchOS для смартгодинників Apple Watch. Планшети Apple використовують спеціально для них оптимізовану операційну систему iPadOS. Поширеною є опінія, що купивши Айпад одного разу, вам так сподобається його зрозумілий та зручний інтерфейс, що повертатися до Android більше не виникатиме бажання.

Так це, чи ні – сказати важко, але багато хто встиг оцінити переваги iPadOS та iPad взагалі перед планшетами на базі Android:

  1. Оптимізований інтерфейс користувача: iPadOS розроблена з урахуванням унікальних можливостей iPad, забезпечуючи плавну та інтуїтивно зрозумілу взаємодію з пристроєм.
  2. Велика кількість додатків, оптимізованих для планшета: App Store має велику колекцію додатків, які спеціально розроблені для використання на iPad, що забезпечує кращу адаптацію та продуктивність. Водночас додатки для Android часто є просто збільшеними версіями телефонних додатків.
  3. Покращена багатозадачність: iPadOS пропонує розширені можливості багатозадачності, такі як Slide Over, Split View і Picture in Picture, які дозволяють працювати з декількома додатками одночасно.
  4. Регулярні оновлення програмного забезпечення: Apple регулярно випускає оновлення для iPadOS, забезпечуючи виправлення помилок, поліпшення безпеки та нові функції. При цьому оновлення доступні одночасно для всіх сумісних пристроїв.
  5. Підтримка аксесуарів: iPad може похвалитися відмінною підтримкою аксесуарів, включаючи Apple Pencil, різноманітні клавіатури, а також широкий асортимент чохлів та підставок.

Купивши Айпад, ви зможете самостійно налаштовувати робочий простір, встановлювати потрібні та прибирати непотрібні віджети, і навіть створювати їх самостійно. А всі файли легко переносяться між іншими пристроями екосистеми Apple. Наприклад, протягом дня можна робити коротенькі нотатки на Айпад, а ввечері перенести їх через iCloud на ваш Макбук чи iMac. Все це займе не більше декількох секунд вашого часу.

Який саме Айпад купити в Україні

На перший погляд видається, що iPad є доволі дорогим пристроєм. Найдешевша нині модель – Apple iPad 9 10.2” 64 GB коштує від 16499 гривень. Не дешево. Втім, якщо порівняти планшети від конкурентів з приблизно аналогічними характеристиками, вони коштуватимуть не набагато дешевше. 

Але покупець, що сплачує такі гроші, купуючи Айпад, знає що робить. Приміром, якщо обираєте Apple iPad mini 8.3” 2021 року, отримуєте мініатюрний, майже кишеньковий девайс на базі потужного процесора Apple A15 Bionic, що встановлений на флагманських смартфонах iPhone 14, iPhone 13 Pro Max. Цей планшет з легкістю впорається з найвимогливішими додатками та забезпечить автономність впродовж десяти годин в режимі роботи в бездротовій мережі.