додому Новини Найкращі учні Тернополя будуть мати іменні стипендії

Найкращі учні Тернополя будуть мати іменні стипендії

991

11 жовтня міський голова Сергій Надал  кращим учням закладів освіти вручив сертифікати на отримування іменних стипендій Тернопільської міської ради у 2023/2024 році.

Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради.

50 учням призначено іменні стипендії, ще 49 школярів отримали стипендії міського голови у номінації «Кращий учень закладу освіти». 28 липня на сесії міської ради було затверджено список учнів, які впродовж 2023-2024 навчального року отримуватимуть іменні стипендії.

«Щиро вітаю найкращих учнів та учениць. Нашу надію. Майбутнє Тернополя та України. Дякую за ваші здобутки, вдячний вашим батькам, сім’ям за такий якісний приклад, який кожен з вас наслідує. Пишаюся тим, що учнівська молодь Тернополя – це патріоти України з активною громадською позицією, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Ви – справжні лідери громадської думки, які формують тренд нашого міста. Амбітні освічені молоді люди, які після нашої перемоги створять українські високотехнологічні бренди типу. І ми робимо все можливе, щоб ви творили їх у рідному Тернополі. Наша рідна молодь є рушійною силою змін. Надаючи підтримку сьогодні, ми інвестуємо в майбутнє України. Продовжуйте працювати над собою. Обов’язково мрійте та втілюйте свої мрії в життя,-» зазначив Сергій Надал.