додому Новини Найкращі навушники для меломанів

Найкращі навушники для меломанів

492

Якщо ви просто не уявляєте свого життя без музики та готові слухати улюблені треки вдень і вночі, вам точно знадобляться якісні навушники.

Яку саме модель купити — допоможе визначитися свіжа добірка, до якої увійшли бездротові та дротові навушники, здатні забезпечити найвищу якість звучання.

Sennheiser CX 300S In-ear Headphones

Далеко не всі користувачі вважають, що хороший гаджет має бути обов’язково бездротовим. Якщо дотримуєтеся такої ж думки та плануєте купити провідні навушники в Україні, радимо звернути увагу саме на Sennheiser CX 300S In-ear Headphones. Ключові переваги моделі:

  1. легкі та компактні;
  2. немає обмежень за автономністю;
  3. доступна ціна;
  4. висока якість звучання.

 

Навушники мають вбудований мікрофон, що дає змогу використовувати їх для комфортного спілкування. Також на 3,6-дюймовому кабелі є спеціальний блок управління, який можна використовувати не тільки для здійснення дзвінків, а й для перемикання чи призупинення музики. Функція активного шумопоглинання відсутня. Але спеціальна вставна конструкція навушників забезпечує відмінну звукоізоляцію. До комплектації моделі входить спеціальний кейс для зберігання та перенесення, який усуває проблему спутаних дротів. Також у комплекті йдуть чотири розміри знімних адаптерів, що дає змогу користувачам знайти свій ідеальний варіант.

Bose QuietComfort Earbuds II

Ця пара гарантовано сподобається тим, хто віддає перевагу бездротовим технологіям і прагне іноді повністю забути про звучання навколишнього світу. Фірмова технологія акустичного шумопоглинання реалізована з використанням спеціальних датчиків, які не тільки відстежують зовнішні шуми, але й можуть активізувати антизвукову хвилю. Завдяки цьому користувач не чує абсолютно нічого, окрім вибраного подкасту. У моменти, коли немає бажання повністю блокувати всі звуки навколо, можна увімкнути функцію Aware Mode, яка просто зробить навколишній світ трішки тихішим. Наприклад, у навушниках Bose QuietComfort Earbuds II комфортно працювати в офісі, не відволікаючись на порожні балачки, але реагуючи на звернення від колег чи клієнтів.

Shokz OpenRun Pro

Є досить багато користувачів, яким некомфортно тривалий час користуватися навушниками-вкладишами. Просто сторонній предмет у вусі спричиняє дискомфорт, навіть якщо він суперанатомічний та є втіленням усіх сучасних технологій. І саме для цієї категорії покупців створені Shokz OpenRun Pro з кістковою провідністю. Модель із відкритим вухом надягають на вухо, а відтворення звуку відбувається через вилицю. Ця пара гарантовано сподобається всім меломанам, адже має два підсилювачі низьких частот, які й допомагають досягнути найвищої якості звучання. Автономність навушників становить 10 годин, а підтримання опції швидкого заряджання дає змогу швидко розв’язати проблему розрядженого акумулятора.