додому Новини Найколоритнішу тернополянку Альбіну Михайлівну провели в останню путь

Найколоритнішу тернополянку Альбіну Михайлівну провели в останню путь

672

vlcsnap-2016-03-11-13h22m44s550Найколоритнішу тернополянку, яку містяни із любов’ю охрестили “Шапокляк”, поховали сьогодні на Микулинецькому кладовищі. Вона була справжнім символом Тернополя та місцевою легендою. Співчуття рідним, царство небесне.

Альбіна Михайлівна Собків померла у віці 79 років. Смерть застала стареньку 9 березня біля сходів тернопільського драмтеатру на Театральному майдані у самому центрі міста. У соцмережах тернополяни активно обговорювали її постать. Для багатьох вона стала справжнім символом Тернополя та його родзинкою, хтось знав її із самого дитинства. Люди говорили, що разом із Альбіною Михайлівною відійшла ціла епоха в історії Тернополя. Провести в останню путь найколоритнішу тернополянку прийшли діти, родичі, знайомі та небайдужі жителі міста.

14575406895013 babana001-398x270 thumb_165247_news_m

– Я пані небожку Альбіну знаю, бо вона живе на 15 Квітня, а я працюю на Київській. вона все приходила. Я її дуже добре знаю, в неї нелегка доля була. І я прийшла в останню путь її вшанувати. Хай їй буде вічна пам’ять і Царство небесне.

Колоритну жінку візуально знали багато тернополян – вона вирізнялася ексцентричною поведінкою і тим, що завжди носила зі смаком підібрані капелюшки. Поховали Альбіну Михайлівну на Микулинецькому кладовищі. Вічна пам’ять.