![57561](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/57561-640x426.jpeg)
Мешканців Тернопільської областя закликають утриматись від поїздок та бути максимально обережними. Синоптики передають про ускладнення погодніх умов.
Тернополян та мешканців області попередили про погіршення погоди. Про це інформують у Головному управлінні Держвної служби з надзвичайних ситуацій Тернопільщини.
— Внаслідок проходження Балканського циклону над територією України, в Тернопільській області та місті Тернопіль в період з 26 по 27 листопада очікується погіршення погодних умов, — йдеться у повідомленні.
Прогнозують сильний сніг, на дорогах можлива ожеледиця, пориви північно-західного вітру до 15-20 м/с, хуртовина, утворення снігового покриву.